У Кременчуці почнуть промисловий випуск патронів для бойової і мисливської зброї

У Кременчуці почнуть промисловий випуск патронів для бойової і мисливської зброї | Oblnews - Новини Полтаської області

Продукція Кременчуцького патронного заводу «СТМ» («Спецтехномаш») викликала великий інтерес на міжнародній виставці озброєння IDEX-2021, яка пройшла 21-25 лютого 2021 року в Об’єднаних Арабських Еміратах, — повідомила прес-служба заводу.  

Директор «СТМ» Сергій Гончар сказав, що на виставці було проведено десятки переговорів з потенційними замовниками з різних країн. І завод очікує нових закордонних контрактів.  

«Наш завод – єдиний в Україні. Ми успішно конкуруємо на світовому ринку  високотехнологічної продукції, виготовляємо обладнання для виробництва військових патронів для замовників з країн НАТО. Сподіваємось, що наші можливості викличуть інтерес і в Україні», — відзначив Гончар.  

Він сказав, що найближчим часом завод «СТМ» почне виробництво гільз та куль, а згодом – повний цикл із виробництва патронів, в тому числі мисливського та спортивного призначення. Більша частина планується на експорт.  

За словами директора підприємства, Кременчуцький завод «СТМ» є соціально відповідальним підприємством.

«Зараз на заводі працевлаштовані майже 150 людей, у нас багато фахівців з унікальним досвідом. Але це лише перший етап – із запуском нових виробництв ми будемо збільшувати кількість працівників. Також плануємо підтримувати соціальні проекти», — наголосив керівник заводу.