ФК «Кремінь» завоював золото та бронзу турніру «Промінь мрії Cup-2021»

ФК «Кремінь» завоював золото та бронзу турніру «Промінь мрії Cup-2021» | Oblnews - Новини Полтаської області

У Горішніх Плавнях відбувся турнір з футзалу «Промінь мрії Cup-2021» серед футболістів 2011 року народження.

Участь у змаганнях взяли 12 команд:

• «Кремінь-1», «Кремінь-2», «Нафтохімік» (Кременчук),
  • «Golden Eagle» (Полтава),
  • «Лідер» (Кобеляки),
  • «Школа футбола-1», «Школа футбола-2», «Арсенал» (Харків),
  • ДЮСШ «Царичанка» (смт Царичанка, Дніпропетровська область),
  • «Гірник-Спорт-1», «Гірник-Спорт-2», «Гірник-Спорт-2010» (Горішні Плавні).

Команди були поділені на дві групи. За підсумками змагань в обох групах перше місце посіли кременчуцькі команди «Кременя». Наші хлопці навіть долали суперника з розгромним рахунком: «Кремінь» – «Лідер» – 14:0 та «ДЮСШ Царичанка» – «Кремінь-2» – 0:9.

У матчі за третє місце «Кремінь» переміг «Нафтохімік». А у фіналі друга команда «Кременя» здійснила неймовірний камбек у матчі з командою «Школа футболу». Спочатку рахунок відкрили кременчужани, але до перерви зрівняли рахунок харків’яни. У другому таймі забивав лише «Кремінь» й у підсумку перемогла з рахунком – 4:1.

Індивідуальні нагороди взяли й троє гравців «Кременя»:

• кращий бомбардир – Макар Чорномор,
  • кращий гравець турніру – Дмитро Герда,
  • кращий воротар – Іван Панков.

ФК «Кремінь» завоював золото та бронзу турніру «Промінь мрії Cup-2021» | Oblnews - Новини Полтаської області ФК «Кремінь» завоював золото та бронзу турніру «Промінь мрії Cup-2021» | Oblnews - Новини Полтаської області ФК «Кремінь» завоював золото та бронзу турніру «Промінь мрії Cup-2021» | Oblnews - Новини Полтаської області