У Лубенській ЛІЛ звільнили завідувача реанімаційного відділення, якого застали п’яним

Лубенська ЛІЛ

Завідувача реанімаційного відділення Лубенської лікарні інтенсивного лікування, якого депутатська комісія застала у стані алкогольного сп’яніння, після службового розслідування було звільнено з посади.

Раніше головний лікар Сергій Наталенко повідомив, що завідувач реанімаційного відділення Олександр Ткаченко знаходився на лікарняному із гіпертонічним кризом.

Ткаченко вийшов з лікарняного у понеділок, 26 квітня. Він написав пояснювальну записку. Потім тривало службове розслідування.

Сергій Наталенко каже, що Ткаченка усунули з посади заввідділення, тепер він обійматиме посаду лікаря.

Нагадаємо, що комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства без попередження виїхали у лікарню. Завідувач відділення Олександр Ткаченко запропонував одному із депутатів оглянути відділення. На це погодилася депутатка міської ради Аліна Савка. За її словами її одягли у спецогляд та повели оглядати відділення. Завідувач був без захисного одягу. За словами Савки, вона зрозуміла, що Ткаченко був у стані алкогольного сп’яніння. Алкотестер показав алкогольне сп’яніння 1,9 проміле. Більше можете дізнатися за посиланням.

За матеріалами сайту «ЗМІСТ»