55-річний житель Полтавського району через інтернет-магазин продавав вогнепальну зброю та набої

зброя

Полтавською окружною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно 55-річного жителя Полтавського району за незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів, а також збут бойових припасів без передбачених законом дозволів та незаконне виготовлення і переробку вогнепальної зброї.

Про це повідомили у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, чоловік у травні 2020 року зареєструвався в одному з інтернет-магазинів і здійснював купівлю-продаж вогнепальної зброї та бойових припасів. Також шляхом переробки саморобним способом придбаних частин вогнепальної зброї виготовив пістолет-кулемет конструкції Вацлава Холека «Somopal vz.26» калібру 7,62 мм.

У ході проведення обшуку за місцем проживання особи правоохоронцями вилучено вказаний пістолет-кулемет, пістолет «Вальтер» модель П-38 калібру 9 мм, що відносяться до вогнепальної зброї, та більше 700 набоїв, придатних для стрільби.

Обвинувальний акт по суті розглядатиме Полтавський районний суд.

Повноваження видавати та анулювати відповідно до законодавства дозволи на придбання, зберігання, носіння, перевезення і використання зброї, спеціальних засобів індивідуального захисту, боєприпасів тощо покладено на органи Національної поліції.