Гороскоп на 13 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно уникати фізичних навантажень

гороскоп

13 травня 2021 року — день чітко розділений на дві половини: перша, негативна, може сприяти прояву найнегативніших якостей людської натури, друга — поступово все владнає.

Загалом час сприятливий для ухвалення важливих життєвих рішень, підписання серйозних документів — насамперед матеріальної властивості, почала втілення в життя довготривалого проєкту і підбирання необхідної для цього команди. Необхідно також уникати фізичних навантажень — як спортивних, так і побутових, не варто робити різких рухів і піднімати тяжкості.

Овен (21.03 — 20.04)
Необхідно дотримуватися принципів здорового харчування, вживаючи в їжу тільки корисні продукти — від тих, які можуть негативно позначитися на стані організму і, як наслідок, самопочутті, потрібно відмовитися.

Телець (21.04 — 21.05)
Надмірна фізична активність цього дня чревата як мінімум втомою, а як максимум — травмами і розтягненнями, тому піднімати тяжкості і займатися спортом сьогодні небажано.

Близнята (22.05 — 21.06)
Наскільки б туманними не були спогади про сни, які насняться цієї ночі, ранок треба почати з спогадів про них — підсвідомість за допомогою сновидінь дасть важливі життєві підказки.

Рак (22.06 — 22.07)
Емоційний вибух, можливий сьогодні, очікуваний і закономірний: ви занадто довго збирали негатив, ось і настав час йому вийти назовні — не бійтеся такої реакції, після сплеску вам стане легше.

Лев (23.07 — 21.08)
Будь-який конфлікт, учасником якого ви — свідомо чи мимоволі — станете цього дня, може затягнутися не тільки на місяці, а й на роки, тому краще не допускати подібного розвитку подій.

Діва (22.08 — 23.09)
Будь-які важливі — як ділові, так і особисті — зустрічі необхідно планувати на другу половину дня: в цей час енергетична  напруженість спаде і легко можна буде досягти домовленості.

Терези (24.09 — 23.10)
Будь-якою роботою — посадкою рослин на городі або пересадкою домашніх квітів — необхідно займатися, не поспішаючи і не напружуючись, в спокійному режимі від будь-якої справи буде більше користі.

Скорпіон (24.10 — 22.11)
Хороші починання цього дня — чи то дієта, чи то заняття — потрібно починати не з місця в кар’єр, а поступово, в іншому разі  замість очікуваної користі для організму можна отримати шкоду.

Стрілець (23.11 — 21.12)
Від професійних результатів цього дня будуть залежати підсумки всього календарного місяця, так що потрібно постаратися, щоб вони були приголомшливими і, що не менш важливо, добре оплачуваними.

Козоріг (22.12 — 20.01)
Чи не найкращий день для освідчення в коханні, пропозиції руки і серця і веселих сімейних свят: напруженість, яку ви будете відчувати цього дня, “змаже” всю радість від цих подій.

Водолій (21.01 — 18.02)
Сьогодні необхідно берегти енергію, послану згори, витрачаючи її тільки на необхідну роботу, а від з’ясування взаємин, сварок і скандалів краще відмовитися — про них згодом доведеться пошкодувати.

Риби (19.02 — 20.03)
У цей день бажано не стикатися з керівництвом — швидше за все, воно буде налаштоване не найдоброзичливішим чином, а тому наговорить багато неприємних речей, що може серйозно вас засмутити.