Розпочинається Чемпіонат Полтавської області з футболу 2021: календар матчів

футбол

Чемпіонат Полтавської області з футболу 2021 стартує вже на цьому тижні.

15 травня стартує Чемпіонат Полтавської області з футболу серед аматорів 2021. 
В турнірі беруть участь 26 команд, поділених на 3 групи за територіальним принципом. Спочатку вони зіграють між собою у групах, а потім за результатами цих змагань буде сформовано Вищу та Першу лігу. 
Розклад матчів першого кола у групах:

  • Група А

«Інваспорт» (Полтава)
«Клуб любителів футболу» (Полтава)
ФК «Чутове» (Чутове)
«Динамо» (Решетилівка)
ФК «Опішня» (Опішня)
«Зіньків-1604» (Зіньків)
«Псел» (Гадяч)
1 тур
15 травня (субота):
«Шишаки» (Шишаки) — КЛФ (Полтава)
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Маяк» (Котельва)
«Псел» (Гадяч) — ФК «Опішня» (Опішня)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Чутове» (Чутове)
«Інваспорт» (Полтава) — команда вільна від ігор
2 тур
22 травня (субота):
ФК «Опішня» (Опішня) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Чутове» (Чутове) — «Псел» (Гадяч)
КЛФ (Полтава) — «Зіньків-1604» (Зіньків)
«Інваспорт»” (Полтава) — «Шишаки» (Шишаки)
«Маяк» (Котельва) — команда вільна від ігор
3 тур
29 травня (субота):
«Маяк» (Котельва) — ФК «Опішня» (Опішня)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Інваспорт» (Полтава)
«Псел» (Гадяч) — КЛФ (Полтава)
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Чутове» (Чутове)
«Шишаки» (Шишаки) — команда вільна від ігор
4 тур
5 червня (субота):
«Інваспорт» (Полтава) — «Псел» (Гадяч)
КЛФ (Полтава) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Шишаки» (Шишаки) — «Зіньків-1604» (Зіньків)
«Чутове» (Чутове) — «Маяк» (Котельва)
ФК «Опішня» (Опішня) — команда вільна від ігор
5 тур
12 червня (субота):
«Псел» (Гадяч) — «Шишаки» (Шишаки)
ФК «Опішня» (Опішня) — «Чутове» (Чутове)
«Маяк» (Котельва) — КЛФ (Полтава)
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Інваспорт» (Полтава)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — команда вільна від ігор
6 тур
19 червня (субота):
«Інваспорт» (Полтава) — «Маяк» (Котельва)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Псел» (Гадяч)
КЛФ (Полтава) — ФК «Опішня» (Опішня)
«Шишаки» (Шишаки) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Чутове» (Чутове) — команда вільна від ігор
7 тур
21 червня (понеділок):
«Чутове» (Чутове) — КЛФ (Полтава)
«Маяк» (Котельва) — «Шишаки» (Шишаки)
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Зіньків-1604» (Зіньків)
ФК «Опішня» (Опішня) — «Інваспорт» (Полтава)
«Псел» (Гадяч) — команда вільна від ігор
8 тур
26 червня (субота):
«Інваспорт» (Полтава) — «Чутове» (Чутове)
«Шишаки» (Шишаки) — ФК «Опішня» (Опішня)
«Псел» (Гадяч) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Зіньків-1604» (Зіньків) — «Маяк» (Котельва)
КЛФ (Полтава) — команда вільна від ігор
9 тур
28 червня (субота):
КЛФ (Полтава) — «Інваспорт» (Полтава)
«Маяк» (Котельва) — «Псел» (Гадяч)
«Чутове» (Чутове) — «Шишаки» (Шишаки)
ФК «Опішня» (Опішня) — «Зіньків-1604» (Зіньків)
ФК «Динамо» (Решетилівка) — команда вільна від ігор

  • Група Б

«Кремінь-2» (Кременчук)
«Стандарт» (Нові Санжари)
«Гірник-Спорт-2» (Горішні Плавні)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
«Альтаїр» (Бутенки)
«Дружба» (Очеретувате)
«Семенівка» (Семенівка)
«Темп» (Градизьк)
«Ягуар» (Кременчук)
1 тур
15 травня (субота):
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Ягуар» (Кременчук)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Семенівка» (Семенівка) — «Темп» (Градизьк)
«Альтаїр» (Бутенки) — ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)
«Кремінь-2» (Кременчук) — команда вільна від ігор
2 тур
22 травня (субота):
ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) — «Семенівка» (Семенівка)
ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Альтаїр» (Бутенки)
«Темп» (Градизьк) — «Стандарт» (Нові Санжари)
23 травня (неділя)
«Кремінь-2» (Кременчук) — СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
«Ягуар» (Кременчук) — команда вільна від ігор
3 тур
29 травня (субота):
«Семенівка» (Семенівка) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Альтаїр» (Бутенки) — «Кремінь-2» (Кременчук)
«Стандарт» (Н. Санжари) — ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)
«Ягуар» (Кременчук) — «Темп» (Градизьк)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) — команда вільна від ігор
4 тур
5 червня (субота):
«Кремінь-2» (Кременчук) — «Семенівка» (Семенівка)
ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Стандарт» (Нові Санжари)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) — «Альтаїр» (Бутенки)
ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) — «Ягуар» (Кременчук)
«Темп» (Градизьк) — команда вільна від ігор
5 тур
12 червня (субота):
«Семенівка» (Семенівка) — СК «Геологія-2» (Н. Галещина)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Кремінь-2» (Кременчук)
«Темп» (Градизьк) — ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні)
«Ягуар» (Кременчук) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Альтаїр» (Бутенки) — команда вільна від ігор
6 тур
19 червня (субота):
«Альтаїр» (Бутенки) — «Семенівка» (Семенівка)
ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Темп» (Градизьк)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) — «Стандарт» (Нові Санжари)
«Кремінь-2» (Кременчук) — «Ягуар» (Кременчук)
«Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) — команда вільна від ігор
7 тур
21 червня (понеділок):
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Альтаїр» (Бутенки)
ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
«Темп» (Градизьк) — «Кремінь-2» (Кременчук)
«Ягуар» (Кременчук) — СК «Геологія-2» (Нова Галещина)
«Семенівка» (Семенівка) — команда вільна від ігор
8 тур
26 червня (субота):
«Семенівка» (Семенівка) — «Стандарт» (Нові Санжари)
СК «Геологія-2» (Нова Галещина) — «Темп» (Градизьк)
«Альтаїр» (Бутенки) — «Ягуар» (Кременчук)
«Кремінь-2» (Кременчук) — ФК «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні)
ФК «Дружба» (Очеретувате) — команда вільна від ігор
9 тур
28 червня (понеділок):
«Ягуар» (Кременчук) — «Семенівка» (Семенівка)
ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Кремінь-2» (Кременчук)
«Темп» (Градизьк) — «Альтаїр» (Бутенки)
ФК «Гірник Спорт-2» (Г. Плавні) — СК «Геологія-2» (Н. Галещина)
«Стандарт» (Нові Санжари) — команда вільна від ігор

  • Група В

ФК «Пирятин» (Пирятин)
ФК «Велика Багачка» (Велика Багачка)
«Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
«Комишня» (Комишнянська ТГ)
«Локомотив» (Гребінка)
ФК «Сенча» (Сенча)
«Харчовик» (Заводське)
ФК «Лубни» (Лубни)
1 тур
15 травня (субота):
«Велика Багачка» (Велика Багачка) — «Комишня» (Комишнянська ТГ) — 16.00
«Харчовик» (Заводське) — «Сенча» (Сенча)
«Локомотив» (Гребінка) — «Лубни» (Лубни)
«Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) — «Пирятин» (Пирятин)
2 тур
22 травня (субота):
«Комишня» (Комишнянська ТГ) — «Локомотив» (Гребінка)
«Лубни» (Лубни) — «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
«Пирятин» (Пирятин) — «Харчовик» (Заводське) — 12.00
«Сенча» (Сенча) — «Велика Багачка» (Велика Багачка)
3 тур
29 травня (субота):
«Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) — «Комишня» (Комишнянська ТГ)
«Харчовик» (Заводське) — «Лубни» (Лубни)
«Сенча» (Сенча) — «Пирятин» (Пирятин)
«Велика Багачка» (Велика Багачка) — «Локомотив» (Гребінка)
4 тур
5 червня (субота):
«Комишня» (Комишнянска ТГ) — «Харчовик» (Заводське)
«Лубни» (Лубни) — «Сенча» (Сенча)
«Пирятин» (Пирятин) — «Велика Багачка» (Велика Багачка)
«Локомотив» (Гребінка) — «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
5 тур
12 червня (субота):
«Харчовик» (Заводське) — «Локомотив» (Гребінка)
«Пирятин» (Пирятин) — «Лубни» (Лубни)
«Велика Багачка» (Велика Багачка) — «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
«Сенча» (Сенча) — «Комишня» (Комишнянська ТГ)
6 тур
19 червня (субота):
«Комишня» (Комишнянська ТГ) — «Пирятин» (Пирятин)
«Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) — «Харчовик» (Заводське)
21 червня (понеділок)
«Лубни» (Лубни) — «Велика Багачка» (Велика Багачка)
«Локомотив» (Гребінка) — «Сенча» (Сенча)
7 тур
26 червня (субота):
«Сенча» (Сенча) — «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ)
«Велика Багачка» (Велика Багачка) — «Харчовик» (Заводське)
«Лубни» (Лубни) — «Комишня» (Комишнянська ТГ)
28 червня (понеділок)
«Пирятин» (Пирятин) — «Гребінка» (Гребінка)

Матчі у травні починатимуться о 15:00, у червні — о 17:00.