У Градизьку неповнолітні влаштували «вечірку» на цвинтарі та виклали в соцмережу (ВІДЕО)

Градизьк кладовище

4 хлопці та 2 дівчини знімали на відео, як вони збирають харчі з могил, п’ють алкоголь, матюкаються і бігають на цвинтарі. Все це відбувалось у Градизьку. Відео неповнолітні виклали в соціальну мережу.

Зібрані паски та цукерки, печиво, сміття та інші сліди свого перебування на кладовищі компанія залишила на зупинці громадського транспорту. Це сталося 10 травня, після «поминального дня».
Відомо, що неповнолітнім від 15 до 17 років. Діти із забезпечених, благополучних родин, серед них є онуки педагогів.

Небайдужі люди повідомили про інцендент селищному голові Мирославу Носа. 

«Було 00.20, коли я побачив усе це, у відео діти казали, що зараз північ, тож я вирушив туди, вважаючи, що застану порушників. Поки їхав, бачив компанію, яка ішла дорогою, але не думав, що це ті самі. На цвинтарі та на зупинці вже побачив розкидане сміття», – поділився селищний голова Мирослав Носа. 
Селищний голова зміг встановити фігурантів влаштованого на цвинтарі шоу, згодом виклав пост про це на власній сторінці у соціальній мережі.
«Увага, присутня ненормативна лексика! Сиріт тут немає, всі батьківські діти. Ну і що будемо робити, підкажіть варіант, бо станом на зараз мене переповнює гнів і багато образливих слів, які писати не буду. Шкода, що не застав їх на зупинці, серед них більшість – це школярі», – написав Мирослав Носа.

Поліція склала поки що 4 протоколи на батьків за статтею 184 «Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Ведеться перевірка, – сказала Анна Васенко, речниця поліції Кременчука.

Відео 18+ містить нецензурну лексику.