Вирок у справі «Кривавої арки» полтавський суд планує оголосити 20 травня

Кривава арка суд

У Полтаві розглядають справу щодо різанини під час акції протесту проти забудови арки.

В Октябрському райсуді Полтави розпочали розгляд справи щодо різанини під час акції протесту проти забудови арки в обласному центрі у 2017 році. На засідання прийшли потерпілі Олександр Коба та Дмитро Юденко, а також обвинувачені Євген Усенко та Анатолій Прядко.
Вирок у справі мають оголосити 20 травня.
Останнє слово надали обвинуваченому Анатолію Прядку. Він говорить, що того дня прийшов допомогти знайомому, а опинився обвинуваченим. Додає, що він не наносив ушкоджень потерпілим і не вважає себе винним. До цього засідання переносили тричі, бо хворіли обвинувачені.
Також надали останнє слово обвинуваченому Євгену Усенку. Він говорить, що не відмовляється від того, що наносив тілесні ушкодження потерпілим і не відмовляється виплачувати компенсацію. Усенко додає, що свою вину визнає частково. А саме наносив тілесні ушкодження Кобі, а Юденку ушкоджень не наносив.
Євгена Усенка та Анатолія Прядка обвинувачують у нанесенні тілесних ушкоджень полтавцям Олександру Кобі та Дмитрові Юденку. Сталося це 5 квітня 2017 під час акції протесту проти забудови арки у полтавському будинку на вулиці Соборності.

Кривава арка суд Кривава арка суд