У Полтаві двох неповнолітніх, які хотіли задушити 7-річну хлопчика, засудили на 10 та 7 років позбавленя волі

Полтава

Київський районний суд міста Полтави виніс вирок двом колишнім вихованцям «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей», які намагалися задушити 7-річного хлопчика.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Полтавської області.

Наприкінці березня 2020 року у вказаному центрі вночі у присутності інших дітей з мотивів помсти на той час 14-річний вихованець закладу побив та намагався задушити 7-річного хлопчика.

Потім разом з 17-річним юнаком почали тиснути  дерев’яною полицею з тумби на шию малолітнього. У результаті почалася кровотеча та 7-річний хлопчик втратив свідомість. Тільки після цього один зі співучасників дозволив присутньому свідку повідомити персонал закладу про скоєне.

За закінчений замах на умисне вбивство малолітньої дитини, вчинений за попередньою змовою групою осіб, колегією суддів Київського районного суду Полтави 14-річного співучасника злочину засуджено на 10 років, старшого – на 7 років позбавлення волі.

Також судом до останнього фігуранта застосовано надання амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку за місцем відбування покарання.

До набрання вироком законної сили особи перебуватимуть під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей працівниками центру (ч. 1 ст. 137 КК України) триває.