Гороскоп на 14 травня для всіх знаків зодіаку: день боротьби добра і зла

гороскоп

День, коли добро і зло будуть боротися одне з одним, щоправда, робити вони це будуть без особливої активності, тому багатьох можуть опанувати лінощі.

Однак це не означає, що весь день можна присвятити неробству: необхідно підібрати заняття, які будуть спокійними і неквапливими, проте дозволять просунутися вперед — як в професійному, так і в господарському сенсі. Можна, наприклад, підтягнути робочі “хвости”, навести лад на робочому столі або в шафах з одягом.

Овен (21.03 — 20.04)

Сьогодні будь-яких серйозних подій — як позитивних, так і негативних — очікувати не варто, так що можна, не напружуючись, займатися не першорядними, але, тим не менш, важливими справами.

Телець (21.04 — 21.05)

Сварка з близькою людиною, розпочавшись з дріб’язкової, може привести до розриву, тому потрібно зробити все, щоб з’ясування стосунків не зайшло так далеко.

Близнята (22.05 — 21.06)

Від нервового зриву, який може мати місце в цей час, врятує самодисципліна: необхідно заздалегідь скласти план на робочий день і ретельно його дотримуватися, переходячи від одного пункту до іншого.

Рак (22.06 — 22.07)

Агресію, яку ви будете відчувати в цей день, необхідно направити в мирне русло — насамперед на роботу, що дозволить не тільки виконати, але і перевиконати найсміливіші професійні плани.

Лев (23.07 — 21.08)

Необхідно відмовитися від медичних і косметичних процедур: замість очікуваних результатів — оздоровлення і омолоджування — можна буде отримати щось протилежне, що сильно вас засмутить.

Діва (22.08 — 23.09)

День, коли вам, можливо, захочеться все кинути і поїхати за тридев’ять земель, проте, перш ніж ухвалити таке кардинальне рішення, необхідно взяти паузу і перечекати — швидше за все, необхідність в ньому відпаде.

Терези (24.09 — 23.10)

Сьогодні, як в жоден який інший час, необхідно тримати себе в руках: емоційний сплеск не піде на користь ні вам самим, ні людям, які вас оточують, з якими ви вирішите посваритися.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Зірки рекомендують вам — зрозуміло, за можливості — провести день на самоті: так вам вдасться не сказати нікому образливої різкості, але й на свою адресу ви не почуєте неприємних речей.

Стрілець (23.11 — 21.12)

День, коли може відчуватися невдоволення результатами професійної діяльності і, як наслідок, собою і своїм життям: пам’ятайте, що ваша депресія — всього лише вплив місячного дня, надовго вона не затримається.

Козеріг (22.12 — 20.01)

У цей день досить важко буде вибрати правильну лінію поведінки, через що ви весь час можете потрапляти в незручне становище: уникнути його можна одним способом — менше спілкуватися з іншими людьми.

Водолій (21.01 — 18.02)

День, незважаючи на всі можливі несподіванки, вдалий для початку бізнесу — для цього складуться сприятливі обставини, якими потрібно неодмінно скористатися.

Риби (19.02 — 20.03)

Сьогодні вам у жодному разі не можна сидіти склавши руки, інакше енергія, яка буде вирувати всередині, може розірвати вас зсередини — на щастя, лише в переносному сенсі, але від цього не набагато легше.