Заборгованість по зарплаті близько 70 мільйонів гривень: ПрАТ «АвтоКрАЗ» залишається найбільшим боржником у Полтавській області

ПрАТ «АвтоКрАЗ»

ПрАТ «АвтоКрАЗ» заборгував близько 70 млн. грн по зарплаті працівникам. При цьому загальний борг по Кременчуку становить 75 млн. грн.

13 травня відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Про це повідомили у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

На 1 квітня загальна заборгованість по області становить понад 105 млн грн. Про це зазначив директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Максим Калінін.

Найбільшими боржниками Полтавщини є:

  • ПрАТ «АвтоКрАЗ», сума заборгованості — 66,5 млн. грн;
  • 5 підприємств, які знаходяться на території Гадяча, — 17,7 млн. грн;
  • ДП «Полтавський Комбінат Хлібопродуктів» — 8 млн. грн;
  • ПрАТ «Кременчуцький колісний завод» — 2,7 млн. грн;
  • ТОВ «Топ Оіл Сервіс Компані» — 2,2 млн. грн.

Крім того, у березні виникла заборгованість на сільськогосподарському підприємстві державної кримінально-виконавчої служби України № 29 на суму 379 тис. грн та ДП «Полтавський облавтодор» на суму 319 тис. грн. Працівникам, що знаходяться в управлінні органів центральної виконавчої влади, на 1 квітня заборговано 9 млн грн, працівникам підприємств комунальної власності — 245 тис. грн.

З початку року на 10 підприємствах-боржниках повністю погашено заборгованість із заробітної плати на суму 4,6 млн грн.

По Кременчуку загальна заборгованість становить 75 млн 207 тис. Близько 70 млн — ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Нагадаємо, 11 травня відбувся аукціон з продажу 10,6 млрд боргів «АвтоКрАЗу». Фінансова компанія «Фінтакт» хоче придбати їх за 269 млн грн.

За матеріалами інтернет-видання «Полтавщина»