У Пирятинській громаді запланували 10 мільйонів гривень на ремонт доріг між населеними пунктами

Пирятин

Міський голова Пирятина Андрій Сімонов провів робочу нараду зі старостами. Під час зустрічі обговорили проблеми у селах, а саме ситуацію щодо стану доріг між населеними пунктами громади.

Міський голова підкреслив, що ремонтні роботи на першому об’єкті – дорозі М-03 – Березова Рудка – Нові Мартиновичі розпочаті напередодні, по завершенню їх виконання підрядна організація приступи до інших заходів, передбачених Програмою розвитку дорожнього руху.

Про це повідомили у пресслужбі Пирятинської міської ради.

«Ми сподіваємося, що 10 мільйонів гривень, які ми цьогоріч запланували використати на заходи з ремонту доріг між населеними пунктами, вистачить для проведення запланованого обсягу. При цьому, в пріоритеті для нас є якість виконання ремонту, аби бюджетні кошти було використано ефективно», – підкреслив він.

Старости в ході зустрічі висловлювали занепокоєння щодо благоустрою у селах. Міський голова пообіцяв, що до чергової сесії, яка запланована на 26 травня, буде напрацьовано рішення відносно оплати праці робітників з благоустрою по селах на літній період, адже вирішувати питання, зокрема з обкошуванням територій, необхідно якомога швидше.

«За попередніми підрахунками на оплату праці робітників необхідна сума 1,2 мільйона гривень», – проінформував загал заступник міського голови Михайло Мельниченко.

Важливим аспектом благоустрою є і розчистка територій, узбіч доріг від порослі кущів та дерев.

«Напрацюванням алгоритму дій у цій ситуації ми зараз займаємося, – наголосив міський голова. – Шукаємо можливість залучити підприємство, яке займається виготовленням пілетів, з тим, аби вони в рахунок безкоштовної для них сировини працювали по наших населених пунктах. Наразі такий варіант був би оптимальним»