Гороскоп на 15 травня для всіх знаків зодіаку: день важливих життєвих змін

Гороскоп

День важливих життєвих змін, які потрібно приймати зі здоровим ґлуздом і після серйозної підготовки імпровізацій допускати не можна. Взагалі будь-які свої дії, навіть якщо вони здаються незначними, необхідно ретельно обмірковувати і зважувати, в іншому разі  можна зробити масу прикрих помилок, виправити які буде складно, а в особливих випадках і неможливо. Не варто також нікому мстити, хоча бажання відплатити злом на зло виявиться досить сильним.

Овен (21.03 — 20.04)
День — благо, йдеться про вихідний — бажано провести з друзями: вони напевно ображаються на вас за те, що останнім часом ви обділили їх увагою, а тут — такий прекрасний привід налагодити взаємини.

Телець (21.04 — 21.05)
Зірки радять вам бути особливо обережними щодо грошей і цінних речей — занадто великий ризик що-небудь втратити або стати жертвою шахраїв і аферистів.

Близнята (22.05 — 21.06)
Займаючись господарськими справами, не хапайтеся за все відразу, розмежуйте прання, прибирання і готування, в іншому разі легко опинитися в “розгромленій” квартирі з брудною білизною і сирою їжею.

Рак (22.06 — 22.07)
Зірки застерігають вас від бажання скористатися чужим майном — наприклад, взяти поносити — навіть дуже красиву — сукню подруги або взяти в борг гроші у когось зі знайомих, добра це, на жаль, не принесе.

Лев (23.07 — 21.08)
З невдоволенням своїм зовнішнім виглядом легко впоратися, вирушивши до салону краси, а поганий настрій можна поліпшити за допомогою хобі — сьогодні ним можна зайнятися без шкоди для роботи.

Діва (22.08 — 23.09)
Сьогодні — як, втім, і завжди — вам потрібно стежити за своїм харчовим раціоном, намагаючись, щоб в ньому були тільки найкорисніші продукти, в іншому разі велика ймовірність загострення захворювань шлунково-кишкового тракту.

Терези (24.09 — 23.10)
Ухвалити важливе життєве рішення, яке, до речі, виявиться надзвичайно простим, допоможуть сни, які ви побачите сьогодні вночі — головне, не забути сюжет і правильно його тлумачити.

Скорпіон (24.10 — 22.11)
Необхідно подбати про своє здоров’я, виключивши з меню алкоголь, жирну, готову і швидку їжу — сьогодні вона може стати причиною різних, але перш за все серцево-судинних захворювань.

Стрілець (23.11 — 21.12)
День може стати вирішальним у вашій долі, якщо ви правильно “прочитаєте” знаки, які надсилатиме вам доля: вони підкажуть, що робити і в який бік іти.

Козоріг (22.12 — 20.01)
Час сприятливий для того, щоб повернути наявні борги: гроші не тільки легко повернуться до своїх господарів, а й дуже скоро повернуться в кількості, яка в кілька разів перевищує ту, яку ви віддали.

Водолій (21.01 — 18.02)
Сплеск енергії, яку ви можете відчути цього дня, бажано направити на благу мету: допомогти нужденним, побувати з подарунками в дитячому будинку, допомогти волонтерам в притулку для тварин.

Риби (19.02 — 20.03)
Зірки наполегливо рекомендують вам відвідати свого перукаря, навіть якщо ви були у нього зовсім недавно — трохи підкоригувати форму стрижки, поліпшивши тим самим настрій, не завадить.