Через новину про розлучення чоловік на Полтавщині підпалив себе разом із будинком (ВІДЕО)

пожежа Войниха

У селі Войниха Полтавської області чоловік спалив будинок, де проживав із цивільною дружиною Ларисою та трьома дітьми. Інцидент трапився після того, як жінка повідомила Євгенові про намір розлучитися й разом із дітьми переїхала до матері, яка живе в квартирі через дорогу навпроти.

Жінка повідомила до поліції, що її колишній співмешканець збирається покінчити життя самогубством. Чоловіка врятували поліцейські сектору реагування патрульної поліції Лубенського райвідділу.

Лариса з матір’ю викликали поліцію, коли з вікна побачили, що Євген розвів багаття посеред двору й, погрожуючи себе спалити, пішов до будинку.

Євген облив себе та речі бензином. Коли патрульні пробралися до хати, лежав на дивані в кімнаті й раз за разом підпалював сірники. Облитий пальним із голови до ніг житель села запевняв, що влаштовувати пожежу не збирається.

Коли ж до Євгена обізвалася жінка, він чи то скипів, чи то випадково випустив сірник і спалахнув.

Інспектор Лубенського районного відділу поліції Віталій Якименко вхопив ковдру й почав його гасити.

Постраждалого та патрульного, який надихався їдкого диму швидкою відвезли до місцевої лікарні.

Інспектора на ранок відпустили. А от лікування Євгена триватиме довго.

Чоловіка госпіталізували з опіками голови, грудної клітини, спини, обох верхніх кінцівок. Наразі він у стабільно важкому стані. Його готують до транспортування до опікового центру Кременчука, — повідомляє хірург Лубенської лікарні Артем Руденко.

Будинок, в якому чоловік підпалив себе, вигорів майже повністю. Меблі, одяг, книги та іграшки – майже усе, що було всередині, згоріло.

Цивільній дружині та її матері шкода будинку, але на Євгена зла не тримають. Лариса відвідувала його в лікарні й запевняє: він шкодує про свій вчинок.

Проте відповідати за умисне знищення майна йому все ж доведеться.