ХК «Кременчук» більше не гратиме в чемпіонаті УХЛ

ХК Кременчуг

Хокейний клуб «Кременчук» став першою командою, що подала заявку на виступ у чемпіонаті України в сезоні 2021/2022 під егідою Федерації хокею України.

Попередній сезон «Кременчук» завершили з бронзовими нагородами, а в 2020 році стали чемпіонами України. Уже 7 сезонів поспіль підопічні Олександра Савицького закінчують серед призерів. Але досі «Кременчук» брав участь у змаганнях під егідою Української хокейної ліги.

Наразі між Українською хокейною лігою та Федерацією хокею України йде конфлікт, у результаті якого сформується два чемпіонати: під егідою ФХУ та УХЛ. Кременчуцька команда стала першою, яка заявилася в ФХУ. Паралельно триває заявка на участь в чемпіонаті УХЛ. Письмові заявки і підтвердження вже відправили хокейні клуби «Білий Барс», МХК «Динамо», «Дніпро», «Донбас», «Краматорськ», «Крижані Вовки» і «Маріуполь».

Рішення кременчуцького клубу подати заявку на участь чемпіонату ФХУ пов’язують із тим, що в лютому цього року Полтавська обласна рада прийняла рішення про фінансування ХК «Кременчук». Депутати погодились на базі приватного хокейного клубу «Кременчук» утворити комунальне підприємство і фінансувати його. Керівником нового підприємства призначено Тараса Захарченка, генерального директора клубу.