Гороскоп на 17 травня для всіх знаків зодіаку: день відновлення справедливості

гороскоп

День, коли необхідно здійснювати тільки добрі вчинки, навіть якщо для цього буде потрібна неабияка сила волі.

Не варто нікого обговорювати і тим більше засуджувати, але категоричне табу — бажати комусь зла — в такому разі дуже швидко доведеться познайомитися з законом бумерангу в дії: розплати довго чекати не доведеться. А ось що можна — і треба — робити, так це відновлювати справедливість щодо людей, проти яких вона була допущена.

Овен (21.03 — 20.04)

Можливо, хтось, кому ви свого часу допомогли вийти зі складної ситуації, захоче вам віддячити — не відмовляйтеся від вдячності, але і не хваліться нею, а прийміть як належне.

Телець (21.04 — 21.05)

Ініціатива, виявлена в цей день, — найкращий спосіб показати колективу і, звичайно ж, начальству, на що ви здатні в професійному і творчому плані, тому потрібно її проявляти без сорому.

Близнята (22.05 — 21.06)

Ви напевно чули про те, що заривати свій талант у землю — гріх, тому сьогодні необхідно продемонструвати свої здібності людям, які вас оточують, але передусім — безпосередньому керівництву.

Рак (22.06 — 22.07)

Ваша фірмова скромність сьогодні може перешкодити вам в професійній сфері: наполягайте на необхідності втілення в життя проєкту, підготовкою якого займаєтеся давно.

Лев (23.07 — 21.08)

Домогтися успіху зможуть тільки ті, хто буде тримати всі свої справи — як професійного або побутового, так і особистого характеру — під контролем, пустивши їх на самоплив, ризикуєте зазнати невдачі.

Діва (22.08 — 23.09)

Потужний потік енергії, який ви відчуєте в цей день, необхідно направити в мирному напрямку — бажано на втілення в життя трудомістких справ, які давно чекають на свою годину.

Терези (24.09 — 23.10)

День сприятливий для будь-яких починань, але особливо вдалими стануть ті, якими ви займаєтеся із задоволенням — робота через силу відніме набагато більше сил і часу, ніж іде на таке заняття зазвичай.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Доброзичливість щодо людей навколо вас буде творити справжні чудеса: якщо говорити всім тільки добрі слова, навіть недобрі люди розкриються з несподіваного — милостивого — боку.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Обіцянки в цей день потрібно давати тільки в тому разі, якщо ви абсолютно впевнені, що зможете їх виконати, а інакше за вами може закріпитися репутація ненадійних і непорядних людей.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Якщо ви давно збиралися зайнятися благодійністю, вважайте, що ваш час прийшов, і неважливо, якою буде ваша перша добра справа, пам’ятайте, що тут головне — почати, а далі все стане легше.

Водолій (21.01 — 18.02)

Можна — і треба — вирушати до державних установ, щоб оформити важливі документи: всі, від великого керівництва до дрібних клерків, з готовністю будуть вам в цьому допомагати.

Риби (19.02 — 20.03)

Натхнення, яке відвідає вас в цей день, найсприятливішим чином позначиться на будь-якій роботі, якою ви вирішите зайнятися, але найбільш сприятливі умови виникнуть для творчості.