У Полтаві загорівся продуктовий магазин, вогонь перекинувся на дах відділення «Укрпошти» ( ВІДЕО)

У Полтаві загорівся продуктовий магазин, вогонь перекинувся на дах відділення «Укрпошти» ( ВІДЕО) | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві загорівся продуктовий магазин, вогонь перекинувся на дах відділення «Укрпошти» 

16 травня о 06:30 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу у Полтаві. На вул. Тунельній, 27, загорівся продуктовий магазин. Займання загасили за 2,5 години. Про це повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області.

11 рятувальників за допомогою трьох пожежних машин локалізували пожежу о 07:11, а ліквідували — о 9:00. Через сильне задимлення вони працювали в апаратах захисту органів дихання.

У Полтаві загорівся продуктовий магазин, вогонь перекинувся на дах відділення «Укрпошти» ( ВІДЕО) | Oblnews - Новини Полтаської області У Полтаві загорівся продуктовий магазин, вогонь перекинувся на дах відділення «Укрпошти» ( ВІДЕО) | Oblnews - Новини Полтаської області

Вогонь знищив покрівлю на площі 80 м², пошкодив прибудову до магазину на площі 5 м² та шиферну покрівлю розташованого поруч відділення «Укрпошти» на площі 15 м². Сам магазин встигли врятувати від знищення полум’ям.

Причину пожежі встановлюють фахівці.