Суд не задовольнив апеляцію: у Полтаві водія маршрутки оштрафували на 17 000 грн за порушення карантину

Полтава

У Полтаві суд не задовольнив апеляцію водія маршрутного автобуса, який перевозив пасажирів, порушуючи карантинні обмеження.

Полтавський апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу водія полтавського маршрутного автобуса, якого оштрафували за порушення правил карантину. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

24 березня 2021 року близько 8:15, водій автобусу «БАЗ А079», курсував міським маршрутом № 43 Левада – Центр – Левада та перевозив 40 пасажирів, тоді як кількість місць для сидіння разом із місцем водія становила 21.

Таким чином, водій порушив Постанову Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Його дії кваліфікували за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУаП та оштрафували на 17 000 грн.

Адвокат водія подала апеляційну скаргу, в якій пояснила, що її клієнт не є суб’єктом господарювання та перевізником, а тому в цьому випадку не може бути притягнутим до адміністративної відповідальності.

Суд ці доводи визнав необґрунтованими й додав, що контролювати в салоні кількість пасажирів, що перевозяться, є обов’язком саме водія, а не перевізника, який є суб’єктом господарювання.

Постанова апеляційного суду оскарженню не підлягає.

За матеріалами сайту «poltavske.tv»