Гороскоп на 20 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно приділити час сім’ї

гороскоп

День, коли — попри професійну зайнятість — необхідно приділити час своїй родині

Тільки близькі люди підтримають, підставлять плече, дадуть слушну і добру пораду, якою обов’язково потрібно скористатися. Спілкування з іншими людьми буде на рідкість позитивним — вони будуть легко йти на контакт і погоджуватися зі зробленими їм пропозиціями, чим можна скористатися для вирішення суперечливих питань.

Овен (21.03 — 20.04)

До великої суми, яка може в цей день впасти на банківську картку, необхідно поставитися з ощадливістю — не варто одразу ж витрачати більшу частину грошей, дайте їм «відлежатися».

Телець (21.04 — 21.05)

День сприятливий для того, щоб повернути прихильність людини, який останнім часом за щось на вас образилася — будьте доброзичливі і щирі, таке ставлення вона обов’язково оцінить.

Близнята (22.05 — 21.06)

Тим, хто має намір лікуватися за допомогою гомеопатії, бажано почати курс терапії сьогодні — в цей день рослини віддають людині максимум корисних речовин, які містяться в них.

Рак (22.06 — 22.07)

Цілком можливо, що люди, які образили вас в минулому, розкаялися і хочуть перепросити — якщо вони зроблять це від щирого серця, має сенс пробачити, зрештою, всі ми не безгрішні.

Лев (23.07 — 21.08)

День сприятливий для будь-яких починань — як професійного, так і особистого характеру: можна не тільки ставати до реалізації нових проєктів, а й давати позитивну відповідь на пропозицію руки і серця.

Діва (22.08 — 23.09)

Можна — і треба — говорити з начальством на будь-які теми, які хвилюють вас, наприклад, про нову посаду або підвищення заробітної плати — швидше за все, до всіх прохань воно поставиться прихильно.

Терези (24.09 — 23.10)

Сьогодні ви можете захопитися людиною, яка нещодавно з’явився в вашому колі: чи перетворяться ваші взаємини на бурхливий роман або обмежаться приємним, але нетривалим фліртом, залежить тільки від вас.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

З самого ранку вами будуть опановувати благі наміри, яким не варто опиратися: якщо вам захочеться комусь допомогти — морально чи матеріально, обов’язково зробіть це.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Позитивні емоції, які ви сьогодні побачите, налаштують вас на відповідний лад — захочеться облагодіяти весь світ: не поспішайте — почніть з літньої сусідки або безпритульної тварини.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Складуться сприятливі обставини для того, щоб продемонструвати начальству свої знання і вміння: не варто соромитися — їх оцінять гідно.

Водолій (21.01 — 18.02)

Не відмовляйтеся від спілкування з людьми, які будуть до цього прагнути: ви не тільки зробите добру справу, задовольнивши їхню необхідність в душевних розмовах, а й дізнаєтеся багато цікавого.

Риби (19.02 — 20.03)

Напруженість у стосунках із коханою людиною можна буде зняти, влаштувавши спільну вечерю зі свічками або придумавши будь-який інший сюрприз, але неодмінно — романтичний.