На Полтавщині жінку шукали поліція, кінологи, надзвичайники та односельці

розшук Довжик

18 травня зникла 27-річна жительки села Довжик, яка має певні проблеми зі здоров’ям – 17 травня жінка пішла з дому та не повернулася, — повідомила поліція Полтавщини.

На пошуки зниклої жінки негайно було орієнтовано весь особовий склад  відділення поліції №4 (м. Зіньків) Полтавського районного управління поліції. Також до пошуків долучилися працівники кінологічного центру ГУНП в Полтавській області, рятувальники Зіньківського сектору ГУ ДСНС, працівники зіньківського лісництва та єгеря Зіньківського УТМР та місцеві жителі. Пошуковими групами було перевірено лісосмуги, покинуті приміщення та всі місця можливі перебування жінки.

18 травня, на лінію «102» зателефонували мешканці села Глинськ, Опішнянської тергромади та повідомили про невідому жінку, яку побачили у лісі, поблизу населеного пункту. Отримавши інформацію, на місце події одразу прибули зіньківські поліцейські. Як з’ясувалося, виявлена у лісі жінка і є безвісно зникла жителька Довжика. Протягом доби вона пішки дійшла до сусіднього села, подолавши майже 20-ть кілометрів. Поліцейські допомогли жінці безпечно повернутися до рідних. Загрози її життю та здоров’ю немає, — повідомив Сергій Джулай, начальник відділення поліції №4 (м. Зіньків) Полтавського районного управління.