Полтавщина отримає державну субвенцію на добудову басейну по вулиці Петра Юрченка в обласному центрі

басейн на вулиці Петра Юрченка

Полтавщина отримає державну субвенцію на добудову басейну на вулиці Петра Юрченка у Полтаві.

19 травня комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури Міністерства молоді та спорту схвалила відповідне рішення.

Про це повідомили у пресслужбі Полтавської обласної державної адміністрації.

Наразі в області немає 50-метрового спортивного басейну закритого типу. Через це спортсмени тренуються у відкритому басейні, скорочуючи тренування взимку.

2021 року на продовження робіт у басейні з обласного бюджету було виділено 23 мільйони гривень.

Спортивний комплекс стане найбільшим спортивним об’єктом Полтавщини, у якому тренуватимуться спортсмени олімпійської та паралімпійської збірних команд. У ньому зможуть також проводити чемпіонати України та міжнародні змагання з водних видів спорту.

У будівлі буде три басейни для плавання: основний довжиною 50 метрів, 25-метровий тренувальний та фізкультурно-оздоровчий. За площею весь комплекс буде розміром із футбольне поле – понад 7,8 тис. метрів квадратних. Також спорткомплекс матиме тренажерну й спортивну зали, тренерські приміщення, сучасні душові та санвузли, конференц-зал, офісні та службові приміщення, роздягальні, кабінети лікаря, косметолога та масажиста, СПА-зону, кімнати відпочинку та персоналу.