На Полтавщині поліція повідомила про підозру у вчиненні злочину колишньому міському голові Решетилівки

кримінальне правопорушення

Слідчим відділу №3 Полтавського районного управління поліції, 19 травня колишньому міському голові Решетилівки повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених:

  • частиною 4 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем),
  • частиною 4 статті 358 (Використання завідомо підробленого документа),
  • частиною 1 статті 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України колишньому міському голові.  

Підозрюваному чоловікові інкримінують привласнення коштів місцевого бюджету міської ради, шляхом зловживання своїм службовим становищем, — повідомляє Управління стратегічних розслідувань в Полтавській області. 

У ході досудового розслідування встановлено, що фігурант, у період перебування в посаді міського голови, вніс до рішення міської ради завідомо неправдиві відомості для затвердження заробітної плати міському голові та перебуваючи в конфлікті інтересів підписав вказане рішення.

Потім, з метою протиправного привласнення та обернення на свою користь належних міській раді грошових коштів у вигляді премій та матеріальних допомог, таємно вилучив з протоколу сесії міської ради оригінальний примірник рішення, замінивши його власноруч підробленим примірником та надав вказане рішення головному бухгалтеру, як підставу для подальшого нарахування премій і матеріальних допомог.

Таким чином, перебуваючи на посаді фігурант привласнив грошові кошти місцевого бюджету в сумі понад 460 тисяч гривень. На часі в кримінальному провадженні тривають слідчі дії.

Чоловіку загрожує від 5-ти до 8-ми років позбавлення волі.