Гороскоп на 22 травня для всіх знаків зодіаку: день підвищеної вразливості

гороскоп

День, який представникам всіх знаків зодіакального кола бажано провести на самоті, щоб проаналізувати своє минуле і подумати про майбутнє.
Підвищена емоційність і надмірна образливість унеможливлять повноцінне спілкування з іншими людьми — занадто великий ризик сварок і конфліктів, тому взаєминами краще не ризикувати. Також неприпустимий жаль до себе — він може надовго вибити з робочої колії.

Овен (21.03 — 20.04)

День ідеально підходить для занять благодійністю — все хороше, що буде зроблено в цей день, дуже скоро повернеться сторицею, головне — не підраховувати кількість добрих справ.

Телець (21.04 — 21.05)

Не можна відмовляти в проханнях про допомогу, які сьогодні будуть надходити у великій кількості: навіть якщо буде здаватися, що сил на це не вистачить — з часом відкриється друге дихання і стане легше.

Близнята (22.05 — 21.06)

Сприяючи незнайомим людям, необхідно спочатку перевірити, чи дійсно вони цього потребують: сьогодні буде багато охочих в’їхати в рай на чужому горбу — не варто їм потурати.

Рак (22.06 — 22.07)

Обставини нинішнього дня можуть стати причиною відступу в професійному плані — нічого страшного в такій тактиці немає, головне — вчасно зупинитися, не здавши абсолютно всі позиції.

Лев (23.07 — 21.08)

День сприятливий для спілкування з близькими і рідними людьми: за найменшої можливості потрібно влаштувати сімейну  вечерю або домашні посиденьки з чаюванням і душевними розмовами.

Діва (22.08 — 23.09)

Добрі справи, які ви вирішите зробити сьогодні, не повинні мати під собою корисливого підтексту, в іншому разі долею вони не зарахуються, а ще гірше — будуть вважатися такими, за які належить покарання.

Терези (24.09 — 23.10)

Від вас у стосунках із оточенням сьогодні багато чого не потрібно, хіба що вислухати людину, якій необхідно буде висловитися, і дати їй добру пораду.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

День сприятливий для очищення організму на фізичному рівні, чому сприятиме чиста — негазована — вода: бажано замінити нею важку — жирну і смажену — їжу.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Тяжкість на душі, яку ви можете відчути в цей день, “лікується” душевною розмовою з найкращою подругою, про яку ви точно можете сказати, що вона не видасть ваші секрети іншим людям.

Козоріг (22.12 — 20.01)

У цей день можна — і треба — робити близьким людям подарунки: просто так, без приводу, просто тому, що вони у вас є — головне, щоб презент, нехай і невеликий, був призначений саме цій, конкретній людині.

Водолій (21.01 — 18.02)

Вам, особливо якщо ви займаєтеся сидячою роботою, необхідно частіше вибиратися на свіже повітря і активно рухатися — грати в спортивні ігри або хоча б ходити швидким кроком, і сьогодні якраз такий день.

Риби (19.02 — 20.03)

День призначений для того, щоб відпочити і перевести дух перед черговим професійним ривком — дуже скоро вам зі свіжими моральними і фізичними силами доведеться взятися за новий проєкт.