Переворот у Кременчуцькій районній раді: четверта незаконна сесія депутатів не відбулася (ВІДЕО)

Кременчуцька районна рада

9 червня частина депутатів Кременчуцької районної ради вчетверте намагалися під час незаконної сесії у Кам’яних Потоках звільнити чинного голову району Антона Самаркіна.

Всупереч закону та регламенту частина депутатів Кременчуцької районної ради намагаються усунути чинного голову району Антона Самаркіна. Це вже четверта спроба організувати незаконну сесію поза стінами Кременчуцької районної ради. Нагадаємо, що попереднього разу депутати-змовники проводили «таємну» сесію вночі у стінах Полтавської облради.

Інші депутати, які виступають проти заколоту вважають, що такі дії безпосередньо пов’язані з бізнес-інтересами олігарха-втікача Констянтина Жеваго та розширенням діяльності ГЗК. Адже чинний голова району блокує будівництво ГЗК та відстоює інтереси жителів.

У той же час, охорону заходу забезпечували невідомі силові угруповування, які перешкоджали депутатській діяльності та застосовували силу до депутатів. Поліція також нічого не вдіяла щодо неідентифікованого силового угруповування.

«Сьогодні стало зрозуміло, що Полтавська область зовсім без керівництва. Вдумайтеся(!) – четверта спроба провести незаконну сесію Кременчуцької районної ради проходить без належного реагування. Під час кожного такого «заходу» відбуваються бійки і лише Господь Бог уберіг від жертв. Дві перші спроби відбувалися у приміщенні райради у Кременчуці, третя – у приміщенні обласної ради у Полтаві, а сьогодні – у клубі села Кам‘яні Потоки» – зазначила на своїй сторінці у фейсбук депутат Полтавської облради Ольга Усанова.
Станом на 10 червня 00:05 четверта незаконна сесія Кременчуцької районної ради не відбулася. Про це повідомив чинний голова Кременчуцької районної ради Антон Самаркін.

Зрозумівши, що в Кам’яних Потоках не вдасться провести незаконну сесію, вирішили зібратися без лояльних до Антона Самаркіна депутатів та ЗМІ, у підвалі офісу партії «Довіра» у Кременчуці. Тут депутати від партій «Довіра», «Рідне місто», «Європейська Солідарність» та частина депутатів партій «Батьківщина» та «ОПЗЖ» прийняли рішення про усунення з посту голови Кременчуцької районної ради Антона Самаркіна.

На відео видно, як як депутати-заколотники блокують роботу журналістів:

Дані події є цілком незаконні та є поваленням Конституційного ладу та демократії в Україні. Наразі ж ніхто, крім самої групи заколотників, не може довести законність прийняття рішень, кількості присутніх депутатів, а також законності підрахунку голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *