У Кременчуцькій райраді знову зірвали сесію

У Кременчуцькій райраді знову зірвали сесію | Oblnews - Новини Полтаської області

У Кременчуцькій райраді знову зірвали сесію. Представники громадськості, які змогли пройти до сесійної зали виступили проти передачі земель під ГЗК.

30 червня у стінах Кременчуцької районної ради небайдужі кременчужани проводять пікетування незаконної сесії, на якій депутати райради хочуть санкціонувати передачу земель кількох сіл району під розширення кар’єрів.

Щоб вирішити це питання, депутати забарикадували вхід до сесійної зали. Проте журналісти та представники громадськості змогли пройти до зали та не дозволяли проведення сесії.

Нагадаємо, що активісти та депутати, які виступали проти заколоту, чотири рази зривали проведення псевдосесій, на яких хотіли усунути чинного голову райради Антона Самаркіна. Врешті решт у підвалі офісу партії «Довіра» депутати від партій «Довіра», «Рідне місто», «Європейська Солідарність» та частина депутатів партій «Батьківщина» та «ОПЗЖ» прийняли рішення про усунення з посту голови Кременчуцької районної ради Антона Самаркіна та назначили новообраним головою Колотієвського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *