У Полтаві до кінця літа перекриють чотири вулиці

У Полтаві до кінця літа перекриють чотири вулиці | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві тимчасово перекриють рух чотирма вулицями.

З 1 липня у Полтаві на вулицях: Симона Петлюри, Огнівська, Колективна та Котляревського тимчасово перекриють рух автотранспорту. На цих ділянках дороги проводитимуть ремонтні роботи. 

Від 1 липня автівки не зможуть проїжджати від перехрестя вулиць Колективної та Симона Петлюри до перехрестя вулиць Огнівської та Щепотьєва. Перекрита ділянка буде до кінця літа. Там замінюватимуть дорожнє покриття, — таке рішення прийняли на засіданні міськвиконкому.

Тимчасово обмежать рух для транспорту і на вулиці Котляревського від будинку № 8 до №11. На цьому відрізку дороги обласне КП «Полтаватеплоенерго» до 16 липня ремонтуватимуть теплову мережу опалення.

До 16 серпня повністю перекриють рух на вулиці Симона Петлюри. Тут ремонтуватимуть дорогу від вулиці Олеся Гончара, 27 В, до перехрестя з вулицею Огнівською.

Усі підрядні організації, які будуть проводити роботи, повинні встановити дорожні знаки, забезпечити об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів. Відповідна схема руху погоджена із патрульною поліцією.

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *