Коли у Полтаві відбудеться міжнародний фестиваль «Полтавська галушка»?

галушка

У Полтаві відбудеться щорічний міжнародний фестиваль «Полтавська галушка», його планують провести восени.

«Дорогі друзі, партнери, гості Полтавщини! Рада сповістити, що Міжнародний фестиваль “Полтавська галушка” цього року має відбутися 18-19 вересня! З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами! Вітання і запрошення всім вам від команди фестивалю ГО “Синергія активних громадян”» – розповіла організаторка та співзасновниця фестивалю Яніна Барибіна.

Зазвичай фестиваль «Полтавська галушка» влаштовували на початку червня. Свято відбувається в історичному центрі міста, на території Іванової Гори. У 2020 році фестиваль відмінили через поширення коронавірусної інфекції.

У програмі фестивалю: продаж, частування галушками від крафтових виробників, майстер-класи, виступи кращих фолькльорних колективів, розваги для малечі. У музеї-садибі Івана Котляревського відбувається реконструкція стародавнього «полтавського весілля» молодят з прізвищем Галушка, а на сцені фестивалю – присяга на вірність галушці та вінчування гостей з прізвищем Галушка.

Крім того, на фестиваль до полтавської галушки запрошують її близьких та далеких родичів: грузинські хінкалі, узбецькі манти, китайські цзяоцзи.

Гостей фестивалю, також, чекають кулінарні майстер-класи від кращих рестораторів міста і крафтових виробників, а щегалушки з різних куточків світу: Фінляндії, Канади, Німеччини, Болгарії, Білорусії, Італії та інших країн.

Опублікували контакти куди звертатися, щоду участі у фестивалі. Зокрема, з усіх питань щодо організації фестивалю «Полтавська галушка» можна  звертатися до Лариси Семеняги – тел 06685590990.

  • Інфомацію щодо участі підприємців можна отримати у Олени,  тел 0663949834;
  • Інформацію про участь крафтових виробників  – у Юліани,  тел 0683052943;
  • Інформацію щодо участі народних майстрів – у Яніни,  тел 0668209188;
  • Щодо участі у культурній програмі – до Наталі  за тел 0661102302;
  • Потрапити на «Галушчине весілля»  – до Яніни, – 0668209188.

За матеріалами сайту «ЗМІСТ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *