Деталі вбивства 16-річної Марії з Бреусівки: ґвалтівник шантажем змусив друзів позбутися тіла

Деталі вбивства 16-річної Марії з Бреусівки: ґвалтівник шантажем змусив друзів позбутися тіла | Oblnews - Новини Полтаської області

Тіло 16-річної Марії Бондаренко, яка померла після зґвалтування в селі Бреусівка Полтавської області, викинули на узбіччя її подруга і троє хлопців. Після цього один з них відправився додому, щоб встигнути на онлайн-урок в школі, двоє почали висаджувати арахіс, а насильник – відмивати сліди злочину в машині.

29 квітня, Маші зателефонувала подруга по ліцею Наталія І покликала в гості. Обидві дівчинки через карантин перебували не в гуртожитку, а в Бреусівці. Цього вечора до Наталії з її 20-річним хлопцем Станіславом прийшли його молодший брат, 15-річний Артем, і такого ж віку його друг Владислав. Компанія вирішила посмажити шашлики і добре відпочити.

Наташа стала видзвонювати подруг, проте ті відмовилися прийти. А Маша погодилася, попри пізній час. Бабуся, правда, була проти, але внучка її вмовила. Причому для цього залучила і дядька.

У свідченнях фігуранти стверджували, що до того, як Маша стала з ними пити, вона вже десь «сильно вжила». Потім Марія з Владиславом з’їздили на велосипеді в магазин ще за алкоголем. Через деякий час дівчинка знову вирушила туди, але вже з Артемом. Під час надання свідчень, як розповіли джерела видання, Владислав заявив, що дорогою вона впала і сильно вдарилася.

Підліток заявив, що взяв її на руки і відніс спочатку до магазину, але подумав, що її побачать напідпитку і вирішив віднести за будівлю поблизу. Потім відправився за братом і друзями, щоб вони допомогли. У підсумку разом з Владиславом вони дотягли Марію до будинку її подруги, але вирішили залишити її на задньому сидінні автомобіля Станіслава. 15-річні хлопці посиділи хвилин 10 в автомобілі, а потім Владислав відправив друга в будинок. Сказав, що, мовляв, сам побуде з дівчиною, яка нібито міцно спала.

Наступного ранку хлопці відкрили машину і побачили там тіло мертвої Марії. Артем зі своїм старшим братом нібито хотіли викликати поліцію, але Владислав заявив, що цього робити не можна, бо у нього був «секс з Машею».

А потім, за словами двох фігурантів, Влад заявив, що треба вивезти тіло і позбутися його, а якщо брати відмовляться, то він заявить правоохоронцям, що вони – співучасники і теж «займалися з нею сексом».

У підсумку в машину до мертвої дівчини сіли її ймовірний насильник Владислав, а також Станіслав, Артем і її подруга Наталя. Вони виїхали за село і викинули тіло з машини на узбіччя.

Після цього Артем поїхав до бабусі в сусіднє село на дистанційний урок, його старший брат Станіслав з Наташею почали висаджувати арахіс на її городі. А ось Влад, який підозрюється в зґвалтуванні неповнолітньої, став відмивати машину старшого друга від слідів злочину.

Нагадаємо, смерть 16-річної дівчини на початку травня 2021 року потрясла жителів села Бреусівка та всієї України. Попри те, що на тілі жертви знайшли сліди насильницької смерті, її загибель намагалися представити як результат отруєння алкоголем. Місцеві жителі відмовилися проводити похорони, вимагаючи від поліції зафіксувати всі травми. Бабуся Марії розповіла, що судмедексперт зізнався їй, що смерть була насильницькою – неповнолітню нібито оглушили і потім знущалися над нею. 

За інформацією видання «Кременчук Today»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *