Гороскоп на 8 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна поспішати і метушитися

гороскоп

День, коли небажано сваритися, поспішати і метушитися — вчиняти так, значить, суперечити позитивній енергетиці місячної доби.

Навпаки, необхідно дотримуватися спокою і перебувати в гармонії з навколишнім світом. Все, що станеться з людиною сьогодні, буде відображенням вчинків, зроблених нею у попередні дні і місяці, тому звинувачувати — як, втім, і дякувати — в будь-якому разі потрібно тільки собі.

Овен (21.03 — 20.04)

Несподівані — а тому особливо приємні — грошові виплати небажано витрачати на дрібниці, краще придбати те, про що давно мріяли, але з якоїсь причини досі не могли собі дозволити.

Телець (21.04 — 21.05)

Намагайтеся не грубіянити людям, які вас оточують, навіть якщо вони будуть гідні такого ставлення: відповідна реакція з їхнього боку не найкращим чином позначиться на ваших з ними взаєминах.

Близнята (22.05 — 21.06)

Намагайтеся — не на словах, а насправді — показати начальству, що ви готові виконувати без розмов всі його доручення, воно оцінить ваші старання гідно — насамперед у матеріальному плані.

Рак (22.06 — 22.07)

Можна — і треба — здійснювати будь-які фінансові операції: купувати і продавати, робити інвестиції, відкривати депозити та банківські рахунки — всі вони, як обіцяють зірки, буквально приречені на успіх.

Лев (23.07 — 21.08)

День сприятливий для спілкування з рідними і близькими людьми, особливо з тими, яких ви — з об’єктивних причин — давно не бачили: вони нудьгують, тому будуть дуже раді вас бачити.

Діва (22.08 — 23.09)

Талан у бізнесі зірки обіцяють тільки тим, хто буде скрупульозно вивчати документи, які необхідно підписати, в іншому разі через дрібну, але прикру помилку можна більше втратити, ніж придбати.

Терези (24.09 — 23.10)

Вам зірки наполегливо рекомендують зайнятися справами, так чи так пов’язаними з землею: як займатися садово-городніми роботами, так купувати або продавати нерухомість.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Боротися з негативними думками і емоціями найкраще за допомогою активних дій — як на роботі, так і вдома не можна залишати вільного часу для роздумів.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Секрет гарного настрою в цей день — спілкування з рідними і друзями: приємні спогади, які спливуть в пам’яті під час бесіди з ними, надовго залишать приємне “післясмак”.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Не можна допускати не тільки грубих слів, але і поганих думок на адресу інших людей: по-перше, вони можуть повернутися вам сторицею, а по-друге, гарантовано порушать ваш енергетичний баланс в бік негативу.

Водолій (21.01 — 18.02)

Можливу несподівану пропозицію перейти на нове місце роботи, на яке не варто поспішати відповідати згодою: спочатку треба навести довідки про фірму, яка хоче бачити співробітника у вашій особі.

Риби (19.02 — 20.03)

Фінансові ризики сьогодні не вітаються: замість очікуваного прибутку легко можна буде отримати збитки, так що краще діяти за перевіреним часом принципом “тихіше їдеш, далі будеш”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *