Гороскоп на 9 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна давати і брати гроші в борг

Гороскоп на 9 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна давати і брати гроші в борг | Oblnews - Новини Полтаської області

День, коли разом з безпросвітними ночами, коли Місяця не видно в небі, людська енергетика слабшає, а сили виснажуються

Час несприятливий для роботи, бізнесу і фінансових операцій, тому їх краще перенести. Не можна як починати нові справи, так і завершувати старі — серйозна помилка, якої легко припуститися в цей час, поставить під удар будь-який проєкт. Небажано також брати і давати гроші в борг — з їхнім поверненням можуть виникнути серйозні проблеми.

Овен (21.03 – 20.04)

Небажано брати участь в плітках, в які вас посилено втягувати навколишні: в такому разі краще відмовчатися і відійти вбік, інакше можна зіпсувати взаємини з тим, кого будуть обговорювати.

Телець (21.04 – 21.05)

Під час оформлення фінансових документів сьогодні необхідно проявляти максимальну обережність, а ще краще перенести цю процедуру на інший — більш сприятливий — день.

Близнята (22.05 – 21.06)

Не варто реагувати на недружні випади з боку інших — негативно налаштованих стосовно вас — людей: поставити їх на місце ви все одно не зможете, а витрачені нерви не відновите.

Рак (22.06 – 22.07)

Від зустрічі з діловими партнерами сьогодні краще відмовитися — досягти з ними домовленості не вдасться, навпаки, можуть виникнути серйозні розбіжності, які згодом завадять спільній роботі.

Лев (23.07 – 21.08)

Займаючись примиренням різних сторін конфлікту, в якому беруть участь близькі вам люди, докладіть максимум дипломатичних здібностей, щоб не підтримати когось одного, інакше у всьому звинуватять вас.

Діва (22.08 – 23.09)

Особливої обережності сьогодні вимагатимуть гроші — витрачати їх необхідно економно, не піддаючись бажанню скупити все, на що дивляться очі, інакше ви виб’єтеся з бюджету і змушені будете відмовити собі в найнеобхіднішому.

Терези (24.09 – 23.10)

За  жодних умов не можна вступати в суперечки з начальством: навіть якщо вам здається, що правда на вашому боці, утримайтеся від сперечань — начальство це неодмінно відзначить і віддячить.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Негативну енергію бажано виплеснути в яке-небудь суспільно корисне заняття — наприклад, зробити генеральне прибирання в будинку або присвятити вільний час роботі в саду.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Тим з вас, хто, як і раніше, ходить на роботу в офіс, сьогодні краще взяти відгул і відсидітися вдома: чим менше ви будете спілкуватися з оточенням — особливо незнайомими людьми — тим краще.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Вам сьогодні необхідно продемонструвати здібності, в яких вам немає рівних: необхідно тримати все — включаючи справи і емоції — під контролем, тільки так можна буде уникнути неприємних наслідків.

Водолій (21.01 – 18.02)

Ослаблена енергетика цього дня не дозволить стати до серйозних справ, тому — зрозуміло, якщо у вас з’явиться така можливість — присвятіть його відпочинку, краще — пасивному.

Риби (19.02 – 20.03)

Небажано вирушати в похід магазинами: грошей буде витрачено багато, а придбані речі навряд чи потішать — швидше за все, вони виявляться бракованими або за найближчого розгляду просто не сподобаються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *