На Полтавщині патрульні допомогли доїхати до лікарні чоловіку з хворим однорічним сином (уточнено)

На Полтавщині патрульні допомогли доїхати до лікарні чоловіку з хворим однорічним сином (уточнено) | Oblnews - Новини Полтаської області

Вночі з 8 на 9 липня, на автодорозі Київ — Харків — Довжанський, поблизу Лубнів, чоловік зупинив автівку патрульних, яка вже поверталася до управління після денної зміни. Чоловік попрохав допомогти у супроводі «швидкої», оскільки у його однорічного сина піднялася температура.

Про це повідомили на сторінці у фейсбук Патрульна поліція Полтавської області.

Чоловік розповів, що у його машині перебував малолітній син, якому нещодавно зробили операцію на серці. У Києві дитина пройшла реабілітацію, після якої разом з батьком поверталася додому в Запоріжжя. Дорогою дитині стало погано. Пише сайт «Полтавська хвиля».

Батько звернувся до патрульних, попрохав про супровід. Поліцейські охоче допомогли чоловіку і супроводжували його кортежем до Решетилівської лікарні.

У Решетилівській центральній лікарні була надана медична допомога, стабілізовано стан дитини. Також узгоджено з адміністрацією Полтавської міської лікарні про госпіталізацію дитини в їхній заклад. Дитина разом з матір’ю у супроводі лікаря-реаніматолога і сестри медичної була доставлена в Полтавську міську лікарню. Тому патрульні рушили за чоловіком аж до Полтавської міської дитячої лікарні.

На щастя, лікарі повідомили, що з малюком усе буде гаразд.

Поліція наголошує: раптом на дорозі з вами чи рідними щось сталося, не бійтеся звертатися до патрульних. Вони завжди прийдуть на допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *