На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки

На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки | Oblnews - Новини Полтаської області

Протягом 3-х днів на Полтавщині триматиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Це пов’язано зі спекотною погодою, — повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Період підвищеної пожежонебезпеки в області триватиме із 10 до 12 липня. У цей час рятувальники рекомендують не розводити багаття у полях поблизу лісів, торфовищ та на відкритих територіях. Крім того, радять не залишати недопалки та сірники на сухій траві.

Надзвичайний рівень пожежної небезпеки оголосили у регіоні через спеку. Якщо після 12 липня погода не зміниться, то його термін можуть продовжити, — розповіла речниця надзвичайників Полтавщини Світлана Рибалко.

За порушення вимог пожежної безпеки у лісах та самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність. За знищення або пошкодження лісу − до 15 300 гривень штрафу, а для посадовців – удвічі більше.

Штраф за випалювання стерні, луків та пасовищ – до 6 120 гривень для громадян та 21 420 гривень для посадовців. Якщо вогонь розведуть на на території об’єктів природно-заповідного фонду, то доведеться сплатити від 12 240 до 30 600 гривень.

Від початку року на Полтавщині сталося 1 248 пожеж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *