У Полтаві стартувала робота мотопатруля: 10 полісменів на мотоциклах Suzukі слідкуватимуть за правопорядком

мотопатруль

Необхідність створення у Полтаві мотопатруля зумовлена тим, що існують важкодоступні місця, куди швидко не зможе прибути автомобільний патруль.

З кожної роти полтавського батальйону патрульної поліції відібрали охочих у новий підрозділ, які раніше уже мали досвід керування мотоциклом. В результаті 10 полтавських патрульних пройшли поглиблений курс навчання по керуванню мотоциклом, який розроблений спеціально для правоохоронців. Тренування проходили на СТК «Лтава», навчали патрульних два інструктори із Департаменту патрульної поліції. Після тижня навчання патрульні успішно склали екзамени та виїхали на вулиці міста. Повідомляє Інтернет-видання «Полтавщина».

У Полтаві стартувала робота мотопатруля: 10 полісменів на мотоциклах Suzukі слідкуватимуть за правопорядком | Oblnews - Новини Полтаської області

Сьогодні перший день роботи мотопатруля Полтави. На патрулювання виїхали двоє поліцейських. 10 поліціянтів мотопатруля працюватимуть у дві зміни по 12 годин. Вони їздитимуть на мотоциклі Suzuki SV 650. Влітку 4 таких мотоцикли Полтава отримала із Києва від Департаменту патрульної поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *