Полтавець гучно слухав музику, а потім побив двох патрульних: чоловік заплатить правоохорнцю понад 16 тис. грн моральної шкоди та матеріальних збитків

побив патрульних

Київський райсуд Полтави виніс вирок чоловіку, який побив двох патрульних — поліцейські приїхали на виклик сусідів, бо чоловік гучно слухав музику вночі

8 липня Київський районний суд Полтави виніс вирок Дмитру Штефану, який побив двох патрульних. Суд призначив чоловіку 1,5 роки умовного покарання та зобов’язав відшкодувати одному патрульному моральну та матеріальну шкоду.

Відповідно до Єдиного державного реєстру судових рішень, Дмитро Штефан уродженець Полтави та має погашену судимість. 23 травня 2020 року, близько 23-ї години, чоловік гучно слухав музику у себе вдома, а через це сусіди викликали патрульних. Коли поліцейські прибули на виклик, то Дмитро Штефан відчинив двері та вийшов за поріг квартири, після чого вдарив по руці патрульну, а потім почав погрожувати «вирубити» поліцейського.

Штефан декілька разів спробував вдарити правоохоронця, але той вдало блокував удари. Проте обвинуваченому вдалося завдавати удар, яким зламав патрульному зуб. Обидва поліцейські отримали легкі тілесні ушкодження.

В судовому засіданні Штефан провину визнав та підтвердив вище вказані обставини. У вчиненому розкаявся та просив суворо не карати. Патрульні також підтвердили обставини правопорушення. Правоохоронець, якому обвинувачений Штефан зламав зуб, подав цивільний позов на відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

Суддя Юрій Куліш визнав винним Дмитра Штефана в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу побоїв, легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням працівником службових обов’язків (ч.2 ст. 345 КК України). Засудженому призначили 1 рік та 6 місяців ув’язнення, але від відбування покарання звільнили з іспитовим строком — 1 рік.

Також суд зобов’язав відшкодувати поліцейському 15 000 грн моральної шкоди та 1 740 грн матеріальних збитків.

Вирок ще не набув законної сили та може бути оскаржений в Полтавському апеляційному суді.

За матеріалами інтернет-видання «Полтавщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *