У Кременчуці подорожчає проїзд у громадському транспорті

У Кременчуці подорожчає проїзд у громадському транспорті | Oblnews - Новини Полтаської області

У Кременчуці зросте вартість проїзду в тролейбусах і маршрутках.

13 липня, на засіданні робочої групи Кременчуцької міськради з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» обговорили проєкт виконавчого комітету щодо встановлення тарифів на проїзд у громадському транспорті різної форми власності, — повідомляє сайт Кременчуцької міськради.

«У Кременчуці ціни на разову поїздку в тролейбусах, автобусах і маршрутних таксі тривалий час не змінювалися, а саме, в тролейбусах і автобусах комунальної форми власності вартість проїзду становила 2 грн, в маршрутних таксі – 6 грн. та маршрутних таксі, що працюють у «звичайному» режимі, – 4 грн.», — наголосив Володимир Пелипенко, заступник міського голови Кременчука.

Відповідно до економічних розрахунків, вартість проїзду в тролейбусах і комунальних автобусах мала б становити 8-10 грн. Зважаючи на те, що транспорт соціальний та ним користуються десятки тисяч кременчужан,запропоновано встановити вартість разової поїздки в комунальному громадському транспорті 5 грн.

Щодо вартості проїзду в пасажирському транспорті приватної форми власності, то у Кременчуці пропонується встановити вартість разової поїздки в маршрутних таксі на рівні 8 грн, а транспортних засобах, які працюють в «звичайному» режимі (великі автобуси) – 5 грн.

Навіть після підвищення вартості тарифів на проїзд у громадському транспорті Кременчука, вони залишаться серед нижчих в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *