Умовний термін отримала 22-річна дівчина за пошкодження пам’ятника воїнам Другої світової війни у Решетилівці

Умовний термін отримала 22-річна дівчина за пошкодження пам’ятника воїнам Другої світової війни у Решетилівці | Oblnews - Новини Полтаської області

До умовного терміну засудили 22-річну дівчину за наругу над пам’ятником загиблим воїнам Другої світової війни у Решетилівці.

Рік іспитового строку призначив Решетилівський районний суд 22-річній дівчині, яка пошкодила фрагмент пам’ятника, — за інформацією з Єдиного державного реєстра судових рішень.

9 травня 2021 року близько 17:50 обвинувачена, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння  в парку «40-річчя Перемоги», що поблизу вулиці Старокиївської в Решетилівці, підійшла до меморіального комплексу «Братська могила борців за владу Рад, радянських воїнів і жертв нацизму» (меморіал Слави). Там вона завдала 7 ударів ногами по фрагменту об’єкта культурної спадщини меморіального комплексу, а саме по зірці навколо «вічного вогню». У результаті цього, обвинувачена заподіяла збитків на 4 000 грн.

18 травня 2021 року потерпілий в особі представника Решетилівської міської ради та підозрювана уклали угоду про примирення. Остання відшкодувала 2 000 грн завданих збитків.

Таким чином, дівчину визнали винною у скоєнні кримінального злочину та призначили їй узгоджене сторонами угоди покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

Утім, на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України дівчину звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням, йдеться у вироку.

За інформацією інтернет видання poltavske.tv.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *