57 комплектів нагород вибороли веслувальники з Полтавщини на зональних Всеукраїнських змаганнях

57 комплектів нагород вибороли веслувальники з Полтавщини на зональних Всеукраїнських змаганнях | Oblnews - Новини Полтаської області

Спортсмени з Полтавської області вибороли 26 «золотих», 17 «срібних» та 14 «бронзових» нагород.

Відбулися зональні змагання чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2005-2006 та 2007-2008 рр. н. Полтавщина опинилася у східній зоні, змагання якої проходили у Запоріжжі. У Змаганнях також приймали участь представники Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Луганської областей. У цій зоні веслувальники з Полтавщини вибороли 57 комплектів нагород різного ґатунку.

1 місце:

  • Максим Бовкун — хлопці 13-14 років, каное-одиночка 500 м — час 02:15,16
  • Валерія Нестеренко — дівчата 13-14 років, байдарка-одиночка 500 м — час 02:16,8
  • Альона Тімченко — дівчата 13-14 років, каное-одиночка 500 м — час 02:37,9
  • Микола Золотоверх — хлопці 15-16 років, байдарка-одиночка 500 м — час 01:55,2
  • Єлизавета Безсонова — дівчата 15-16 років, байдарка-одиночка 500 м — час 02:13,0
  • Карина Негря — дівчата 15-16 років, каное-одиночка 500 м — час 02:30,2
  • Олена Гук / Вероніка Шевелєва — дівчата 15-16 років, байдарка-двійка 500 м — 01:58,5
  • Валерія Сігаєва / Каріна Яненко — дівчата 15-16 років, каное-двійка 500 м — час 02:37,8
  • Марк Гапонченко / Богдан Салівон — хлопці 13-14 років, каное-двійка 500 м — час 02:11,2
  • Ірина Неділько / Альона Тімченко — дівчата 13-14 років, каное-двійка 500 м — час 02:37,1
  • Даніїл Мірошниченко — хлопці 13-14 років, байдарка-одиночка 200 м — час 00:49,0
  • Ірина Неділько — дівчата 13-14 років, каное-одиночка 200 м — час 01:01,9
  • Микола Золотоверх — хлопці 15-16 років, байдарка-одиночка 500 м — час 00:43,0
  • Дмитро Собченко — хлопці 15-16 років, каное-одиночка 200 м — час 00:47,8
  • Олена Гук — дівчата 15-16 років, байдарка-одиночка 200 м — час 00:49,7
  • Карина Негря — дівчата 15-16 років, каное-одиночка 200 м — час 01:00,0
  • Андрій Плетеньов / Дмитро Собченко — хлопці 15-16 років, каное-двійка 200 м — час 00:46,3
  • Карина Негря / Валерія Сігаєва — дівчата 15-16 років, каное-двійка 200 м — час 00:57,3
  • Давид Баландін / Кирило Стороженко — хлопці 13-14 років, каное-двійка 200 м — час 00:49,7
  • Ірина Неділько / Альона Тимченко — дівчата 13-14 років, каное-двійка 200 м — час 01:02,9
  • Валерія Нестеренко — дівчата 13-14 років, байдарка-одиночка 1000 м — час 04:51,7
  • Микола Золотоверх — хлопці 15-16 років, байдарка-одиночка 1000 м — час 04:11,4
  • Єлизавета Безсонова — дівчата 15-16 років, байдарка-одиночка 1000 м — час 05:04,4
  • Іван Іваненко / Андрій Плетеньов — хлопці 15-16 років, каное-двійка 1000 м — час 04:18,0
  • Олена Гук / Вероніка Шевелєва — дівчата 15-16 років, байдарка-двійка 1000 м — час 04:17,3
  • Марк Гапонченко / Богдан Салівон — хлопці 13-14 років, каное-двійка 1000 м — час 04:56,1

2 місце:

  • Даниїл Мірошниченко — хлопці 13-14 років, байдарка-одиночка 500 м — час 02:12,1
  • Софія Жушман — дівчата 13-14 років, каное-одиночка 500 м — час 02:48,2
  • Софія Боць — дівчата 15-16 років, байдарка-одиночка 500 м — час 02:18,9
  • Марія Яценко — дівчата 15-16 років, каное-одиночка 500 м — час 02:35,5
  • Ярослав Верблюд / Антон Рудий — хлопці 15-16 років, каное-двійка 500 м — час 02:01,8
  • Давид Баландін / Кирило Стороженко — хлопці 13-14 років, каное-двійка 500 м — час 02:12,1
  • Назар Павленко — хлопці 13-14 років, байдарка-одиночка 200 м — час 00:49,5
  • Валерія Нестеренко — дівчата 13-14 років, байдарка-одиночка 200 м — час 00:51,6
  • Софія Жушман — дівчата 13-14 років, каное-одиночка 200 м — час 01:07,7
  • Єлизавета Бессонова — дівчата 15-16 років, байдарка-одиночка 200 м — час 00:50,8
  • Марія Яценко — дівчата 15-16 років, каное-одиночка 200 м — час 01:01,2
  • Ілля Литвин / Антон Рудий — хлопці 15-16 років, каное-двійка 200 м — час 00:47,2
  • Анастасія Жиліна / Вероніка Шевелєва — дівчата 15-16 років, байдарка-двійка 200 м — час 00:48,5
  • Вікторія Єсенко / Марія Яценко — дівчата 15-16 років, каное-двійка 200 м — час 01:03,4
  • Марк Гапонченко / Богдан Салівон — хлопці 13-14 років, каное-двійка 200 м — час 00:51,0
  • Софія Бонь — дівчата 15-16 років, байдарка-одиночка 1000 м — час 05:18,5
  • Давид Баландін / Владислав Дворніков — хлопці 13-14 років, каное-двійка 1000 м — час 04:56,1

3 місце:

  • Назар Павленко — хлопці 13-14 років, байдарка-одиночка 500 м — час 02:27,8
  • Єгор Тацій — хлопці 15-16 років, байдарка-одиночка 500 м — час 01:58,2
  • Ярослав Верблюд — хлопці 15-16 років, каное-одиночка 500 м — час 02:04,1
  • Євген Крамаренко / Ростислав Ромась — хлопці 15-16 років, каное-двійка 500 м — час 02:05,4
  • Максим Бовкун — хлопці 13-14 років, каное-одиночка 200 м — час 00:53,9
  • Валерія Сігаєва — дівчата 15-16 років, каное-одиночка 200 м — час 01:05,2
  • Карина Антонова / Еліна Скляр — дівчата 15-16 років, байдарка-двійка 200 м — час 00:49,3
  • Даниїіл Мірошниченко — хлопці 13-14 років, байдарка-одиночка 1000 м — час 04:49,6
  • Максим Бовкун — хлопці 13-14 років, каное-одиночка 1000 м — час 04:50,6
  • Єгор Тацій — хлопці 15-16 років, байдарка-одиночка 1000 м — час 04:16,9
  • Ярослав Верблюд — хлопці 15-16 років, каное-одиночка 1000 м — час 04:54,5
  • Анастасія Жиліна — дівчата 15-16 років, байдарка-одиночка 1000 м — час 05:23,0
  • Роман Данюк / Павло Іваненко — хлопці 15-16 років, каное-двійка 1000 м — час 04:33,3
  • Карина Антонова / Еліна Скляр — дівчата 15-16 років, байдарка-двійка 1000 м — час 04:29,7

Фінальна частина змагань відбудеться в Умані 22-25 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *