Гороскоп на 15 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли всі стануть трохи розумнішими

гороскоп на 15 липня

День посилення розумових і інтелектуальних здібностей, які допоможуть як в роботі, так і в особистому житті. Про це повідомляє астропрогноз сайту «ТСН».

Передусім успіх буде супроводжувати тих, хто займається науковою та літературною діяльністю, аналітикою та творчістю, втім, представники інших професій теж без грошей не залишаться. В цей час також загостриться інтуїція, до якої потрібно звертатися в пошуках відповіді на важливі запитання.

Овен (21.03 – 20.04)

Не варто вважати себе істиною в останній інстанції, критикуючи всіх поспіль не розбираючи — велика ймовірність того, що ви помилитеся в своїй оцінці, і об’єкт ваших зауважень надовго затамує на вас образу.

Телець (21.04 – 21.05)

Від властивої вам манери поведінки, за якої ви повчаєте і наставляєте на шлях істинний, сьогодні — втім, як і завжди — краще відмовитися: навряд чи це сподобається оточенню.

Близнята (22.05 – 21.06)

День бажано провести на природі: якщо не буде можливості виїхати за місто, необхідно хоча б завітати до найближчого парку і спокійно посидіти на траві в тіні дерев — це дозволить поповнити запас енергії.

Рак (22.06 – 22.07)

Непорозуміння, що виникають у взаєминах із близькою людиною, в жодному разі не можна заганяти всередину: за найменшої напруженості необхідно згадати улюблений вислів психологів: “Хочете про це поговорити?”

Лев (23.07 – 21.08)

День — зрозуміло, за можливості — необхідно провести в компанії рідних та близьких людей: ви не тільки подаруєте їм свою увагу, якої вони так потребують, але і зарядитеся від них енергією.

Діва (22.08 – 23.09)

День, коли можна ставити перед собою найсміливішу, амбітну і, що важливо, об’ємну мету: все заплановане вдасться виконати швидко, легко і якісно.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні, як ніколи, важливо дослухатися до порад, які дадуть вам друзі і рідні: самостійно відповісти на запитання, яке поставить перед вами життя, не вдасться — добре, що є люди, які вас підтримають.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Талан усміхнеться вам у всіх життєвих сферах — як у професійній, так і в особистій, головне, вибрати найбільш потрібний напрям і не упустити шанси, які будуть надані самою долею.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Небажано сьогодні віддавати що-небудь зі свого будинку — починаючи від грошей, які сьогодні краще не давати в борг, і закінчуючи горезвісною сіллю, за якою може заглянути сусідка.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Зірки наполегливо рекомендують вам забути про власний трудоголізм і приділити час і увагу собі: відпочити на пляжі, погуляти лісом або посидіти вдома, зайнятися улюбленою справою — читанням або рукоділлям.

Водолій (21.01 — 18.02)

Ухвалюючи важливе рішення, розраховане на перспективу, дослухайтеся до своєї інтуїції: на відміну від розуму, який сьогодні може завести не в той степ, вона вас не обдурить і дасть по-справжньому цінну пораду.

Риби (19.02 — 20.03)

У заплутаних ситуаціях не варто розраховувати тільки на себе: сьогодні люди будуть доброзичливо налаштовані до вас, тому охоче прийдуть на допомогу і зроблять все, що потрібно, і навіть більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *