Гороскоп на 16 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли нікому не можна відмовляти в допомозі

гороскоп

День, коли можна — і треба — займатися благодійністю, роблячи добрі справи тим, хто вас оточує.

Сьогодні нікому не можна відмовляти в допомозі, навіть якщо буде здаватися, що на неї не вистачить ні часу, ні сил, та й сенс у ній важко буде побачити. Проте, відмовивши в підмозі, можна буде дуже скоро отримати потужний бумеранг, приходити до тями від якого доведеться досить довго. В цей час також не можна обдурювати — брехня може стати поганою прикметою, що несприятливо вплине на життєву ситуацію. Повідомили у гороскопі сайту «ТСН».

Овен (21.03 – 20.04)

Надаючи допомогу комусь із сусідніх людей, намагайтеся не думати про те, як вони вам віддячать: в такому разі благодійність втратить свій сенс і стане просто угодою “ти — мені, я — тобі”.

Телець (21.04 – 21.05)

Тим, у кого є перспективна професійна ідея, потрібно негайно запропонувати її начальству — воно не тільки гідно оцінить її, але і створить всі необхідні умови для її реалізації.

Близнята (22.05 – 21.06)

Необхідно відмовитися від думок про помсту людині, навіть якщо вона дійсно серйозно вас образила: в яму, яку ви вирішите вирити того, кого вважаєте ворогом, великий ризик потрапити самому.

Рак (22.06 – 22.07)

Обставини складуться таким чином, що вам захочеться сховатися в будинку, як в раковині, і за жодних яких умов не залишати її, проте, зірки вважають, що успіх чекає на тих, хто зуміє вийти із зони комфорту

Лев (23.07 – 21.08)

Категорично забороняється — навіть під впливом миттєвих емоцій — бажати комусь зла: негатив обов’язково повернеться назад, та ще й в багато разів збільшеному обсязі.

Діва (22.08 – 23.09)

Не бійтеся ставити перед собою найсміливішу мету: завдяки енергії, яка буде переповнювати вас з самого ранку, ви зможете встигнути не тільки виконати, але і перевиконати свій робочий план.

Терези (24.09 – 23.10)

У спілкуванні з близькими людьми знадобиться не тільки любов і ласка, але і дипломатичність — виникла як нібито нізвідки сварка цілком може зруйнувати взаємини, які ви вибудовували роками.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Встигнути зробити все, що призначено на цей день, зможуть тільки ті, хто буде дотримуватися заздалегідь складеного плану і не стане відволікатися на спілкування в месенджерах і телефонні дзвінки, — без них можна обійтися.

Стрілець (23.11 –21.12)

Не варто давати обіцянок, в можливості виконати які у вас є хоча б найменший сумнів: якщо обставини складуться несприятливо, ви легко можете заслужити репутацію ненадійної людини.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День на рідкість вдалий у фінансовому сенсі: гроші будуть приходити з різних — часто несподіваних — сторін, головне — витрачати їх з розумом, на те, без чого вам зараз дійсно не обійтися.

Водолій (21.01 – 18.02)

Небажано відповідати на чужу агресію — до добра це, на жаль, не доведе, краще продемонструвати людині, яка не може себе стримати, своє доброзичливе ставлення.

Риби (19.02 – 20.03)

Зірки наділять вас сьогодні красномовством, перед яким не зможе встояти жоден — навіть найбільш переконаний у своїй правоті — співрозмовник, дуже важливо не користуватися цим даром на шкоду іншим людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *