У Хоролі запрацює оновлене Відділення невідкладної медичної допомоги

У Хоролі запрацює оновлене Відділення невідкладної медичної допомоги | Oblnews - Новини Полтаської області

Відділення невідкладної медичної допомоги в Хорольській міській лікарні – це одне з восьми приймальних відділень, які на Полтавщині реконструюють у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Відділення невідкладної медичної допомоги створили шляхом реконструкції приймального і травматологічного відділень закладу. Спрямували на ремонт кошти субвенції з державного бюджету.

Будівельні роботи на об’єкті завершили наприкінці минулого року, декларацію про готовність теж уже одержали. В заклад доставили рентген-апарат і УЗД, комп’ютерний томограф. Обладнання вже змонтоване, персонал пройшов навчання роботи на КТ і протестував апарат, — розповів Дмитро Лунін, перший заступник голови облдержадміністрації.

Під час навчання лікарів на комп’ютерному томографі було обстежено 15 хворих, у деяких виявили патологію і вчасно прооперували.

Налагодження рентгена мають завершити до кінця тижня. І тільки-но заклад отримає дозвіл на використання обладнання, відділення невідкладної медичної допомоги запрацює на повну.

Госпіталізація в заклад «Хорольська МЛ» відбуватиметься через відділення невідкладної медичної допомоги, в якому цілодобово можуть приймати 50 хворих із Хорола та 3-4 сусідніх громад. Підготовлені три палати на 10 ліжок для пацієнтів при невідкладних станах, поряд працюватиме й операційна.

Також у лікарні планують провести зовнішню реконструкцію приймального відділення і спорудити пандус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *