Гороскоп на 17 липня для всіх знаків зодіаку: день негативної енергетики

гороскоп

День негативної енергетики, коли в рази зростає критичність стосовно інших людей, яких захочеться обговорювати і засуджувати.

Позитивною її можна зробити, звернувши вістря критики проти самих себе — час сприятливий для роботи над помилками, що дозволить визначити правильний життєвий шлях на найближчий час. Найкраще підуть справи, пов’язані зі своїм будинком, — від початку ремонту до переставлянняи меблів або ретельного прибирання. Повідомляє астропрогноз від «ТСН».

Овен (21.03 – 20.04)

Як правило, ви віддаєте перевагу жити своїм розумом, ні з ким не радячись навіть у найскладніших ситуаціях, але сьогодні зірки наполегливо рекомендують вам дослухатися до голосу інтуїції — вона не підведе.

Телець (21.04 – 21.05)

Можна — і треба — ставати до реалізації нових проєктів, вони дуже швидко принесуть бажаний результат, до того ж не тільки матеріальної, а й моральної властивості — самолюбство буде повністю задоволено.

Близнята (22.05 – 21.06)

День подарує серйозні професійні перспективи, головне, не упустити їх, оскільки подібний — сприятливий — збіг обставин може повторитися нескоро.

Рак (22.06 – 22.07)

Незважаючи на те, що товариськість не найсильніший ваш бік, знайти відповідь життєве запитання, яке вас цікавить, можна буде тільки в розмовах і суперечках з друзями і близькими людьми.

Лев (23.07 — 21.08)

Необхідно на якийсь час забути про власну царствену персону і приділити увагу людям, що перебувають поруч із вами — наприклад, друзям і родичам — особливо маленьким і літнім.

Діва (22.08 – 23.09)

У вас з’явиться шанс зробити те, що психологи називають “закритим гештальтом”: ви зможете закрити колишній — невдалий — життєвий етап і стати до нового, щасливого, головне, не забути заплатити за боргами.

Терези (24.09 – 23.10)

День сприятливий для життєвих і професійних змін, про які ви давно мрієте: можна переходити на нове місце роботи або переїжджати до іншої квартири і навіть міста або країни.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

День не тільки дасть можливість виявити корінь життєвої проблеми, яка останнім часом ускладнює ваше існування, але і підкаже, яким чином її можна вирішити.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Важливо пам’ятати, що немаэ злого, щоб на добре вийшло, — головне, вирішуючи те чи те питання, відмовитися від стереотипів, які часто заважають нам поглянути на ситуацію під новим — правильним — кутом зору.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Навіть таким трудоголікам, як ви, іноді необхідно відпочивати: якщо вже ви зовсім не можете сидіти склавши руки, змініть хоча б рід своєї діяльності — наприклад, займіться господарськими клопотами.

Водолій (21.01 – 18.02)

Можливо, хтось із близьких людей, з якими ви останнім часом перебуваєте в сварці, прийде з покірною головою — не варто відштовхувати людину, яка усвідомила свою провину і хоче помиритися.

Риби (19.02 – 20.03)

Не найсприятливіший день для доленосного рішення, що стосується особистого життя: занадто сильний вплив негативних емоцій, які можуть серйозно і надовго зіпсувати взаємини з близькою людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *