Понад 4 тонни м’яса, вилучених у Глобинського м’ясокомбінату, утилізували

Понад 4 тонни м'яса, вилучених у Глобинського м’ясокомбінату, утилізували | Oblnews - Новини Полтаської області

На Полтавщині Держпродспоживслужби утилізувала понад 4 тонни м’яса, вилучених у Глобинського м’ясокомбінату

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області за результатами перевірки ухвалили рішення про припинення обігу харчових продуктів на потужності цеху напівфабрикатів ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат», а також рішення про вилучення з обігу м’ясних продуктів загальною вагою 4131,3 кг.
Оцінюючи ризики та можливі наслідки, навіть, якщо їх ймовірність мінімальна, було ухвалено рішення про знищення усієї раніше вилученої продукції.
На сьогодні після проведення всього комплексу заходів, ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» відновив роботу. Досягненню ефективних заходів у великій мірі сприяла конструктивна позиція керівництва Глобинського м’ясокомбінату.
М’ясопродукти переробили у цеху кормового збагачувача, який знаходиться на території ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» з дотриманням ветеринарно – санітарних вимог під контролем спеціалістів Держпродспоживслужби в Полтавській області та веденням відеофіксації.
Нагадаємо, 13 липня на Глобинському м’ясокомбінаті сталося масове отруєння працівників, внаслідок чого підприємству заборонили виробляти та продавати напівфабрикати, а також вилучили понад 4 тонни м’яса. Наразі 14 працівників виписали з лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *