«Полтавський вісник» оприлюднив офіційне рішення: з 17 липня у Полтаві будуть діяти підвищенні тарифи на проїзд

«Полтавський вісник» оприлюднив офіційне рішення: з 17 липня у Полтаві будуть діяти підвищенні тарифи на проїзд | Oblnews - Новини Полтаської області

«Полтавський вісник» оприлюднив офіційні рішення про підвищення вартості проїзду — вони вводяться в дію з 17 липня 2021 року.

16 липня 2021 року газета «Полтавський вісник» (№ 28 / 1670) оприлюднила рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 15 липня, які стосуються підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста — відповідно, вони вважаються оприлюдненими у ЗМІ та набувають чинності вже завтра.

Отже вартість проїзду в автобусах зростає з 5 до 8 грн, а в тролейбусах — з 3 до 6 грн. Також оновлюється вартість проїзного квитка у тролейбусах: 

  • для учнів шкіл — 90 грн, 
  • для студентів — 120 грн, 
  • для громадян — 240 грн, 
  • для працівників підприємств — 360 грн. 

Для власників учнівських та студентських квитків також встановлюється пільгова ціна на проїзд в автобусах КП «Полтаваелектроавтотранс» — 6 грн.

Рішення вводяться в дію з дня наступного за днем опублікування у газеті, тобто — 17 липня.

Останній раз вартість проїзду у Полтаві змінювали у травні 2019 року — тоді вартість проїзду вдруге збільшили з 2 до 3 грн у тролейбусах, та з 4 до 5 в автобусах. 

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *