Гороскоп на 18 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна стати жертвою аферистів і шахраїв

Гороскоп на 18 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли можна стати жертвою аферистів і шахраїв | Oblnews - Новини Полтаської області

Один із найнебезпечніших днів місячного місяця вимагає особливої обачності та обережності.

Легко можна стати жертвою аферистів і шахраїв, великий ризик професійних конфліктів і сварок із близькими людьми, які можуть негативно позначитися як на кар’єрі, так і на сімейних і партнерських ваєминах. День також несприятливий для серйозних фінансових операцій — вони загрожують збитками.

Овен (21.03 – 20.04)

Зірки рекомендують вам присвятити день улюбленим справам, благо, цьому сприяє його статус вихідного: читання, в’язання або вишивання допоможуть нейтралізувати негативну енергетику, яка активізується в цей час.

Телець (21.04 – 21.05)

Не варто емоційно реагувати на агресію інших людей: швидше за все, вони тільки того і чекають, щоб підживитися вашою позитивною енергетикою — не варто давати їм такої можливості.

Близнята (22.05 – 21.06)

Найкращий засіб для боротьби з поганим настроєм, який може здолати в цей час, — налаштувати себе на позитивний лад: чим більше ви будете думати про хороше, тим імовірніше, що воно відбудеться у вашому житті.

Рак (22.06 – 22.07)

Якщо ви запланували на сьогоднішній день будь-які справи — зокрема і професійної властивості, — намагайтеся робити це на самоті: навіть одна людина — не кажучи вже про компанію — буде відволікати вас від роботи.

Лев (23.07 – 21.08)

День сприятливий для тих, хто займається інтелектуальною діяльністю, — науковою або літературною: ідеї, які прийдуть в голову сьогодні, дозволять говорити про вас як про найкращого фахівця в галузі.

Діва (22.08 – 23.09)

День, коли, на відміну від іншого часу, не варто звертати уваги на сни і інші знаки, які нібито буде надсилати доля: жодного пророчого посилу вони нести не будуть, а настрій зіпсувати можуть.

Терези (24.09 – 23.10)

Намагайтеся не встрявати в конфлікти, активною стороною яких ви не є: люди врешті-решт помиряться, а ви — несподівано для себе — ризикуєте опинитися винними для всіх його учасників.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Незважаючи на вихідний, бажано завантажити себе роботою, зокрема і домашньою, по саму маківку, вона допоможе без сліду розвіяти поганий настрій, який може долати вас з самого ранку.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Не варто хвалитися як потенційними, так і вже доконаним успіхами перед людьми, яких ви погано знаєте: цілком можливо, що у них так звані «погані» очі, наслідки якого ви скоро відчуєте.

Козоріг (22.12 – 20.01)

День сприятливий для робіт по дому — особливо для тих занять, які ви довгий час відкладали через їхні трудомісткість або брак часу: сьогодні вони підуть легко і просто — як по маслу.

Водолій (21.01 – 18.02)

Сваритися з оточенням не варто в будь-який день, але сьогодні — особливо: будь-який конфлікт, який розігрався, матиме довготривалі і неприємні наслідки, так що необхідно закінчити пересварку миром.

Риби (19.02 – 20.03)

День, коли не варто бути надто критичними як до інших, так і до самих себе: нехитру думку про те, що кожен має право на свої помилки і слабкості, варто прийняти як аксіому — без доказів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *