Представники Лубенської громади прийняли участь у презентації програми «Енергодім»

енергоефективність

В умовах постійно зростаючих цін на основні види енергоресурсів та значної зовнішньоекономічної залежності нашої країни від постачальників енергоносіїв питання покращення показників енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у багатоквартирних житлових будинках набувають особливої актуальності у зв’язку із нагальною необхідністю економії коштів на їх утримання.

У місті Прилуки чернігівської області за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта відбулася презентація програми «Енергодім» за темою: «Підтримка енергоефективних рішень для ОСББ з Фондом енергоефективності». Долучитися до цього заходу мали змогу й представники Лубенської громади. Начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Князєв, разом зі спеціалістами відділу та головами лубенських ОСББ, які працюють у цьому напрямку оцінили захід, як дуже цікавий, ефективний і потрібний.

Впровадження проєктів з комплексної термомодернізації та підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків не лише дозволяє значно скоротити витрати населення на оплату енергоресурсів, але й підвищити комфорт проживання, поліпшити зовнішній вигляд будинків та збільшити терміни їх експлуатації. Повідомляє Лубенська міська рада.

Лубенською міською радою 23 вересня 2020 року підписано МЕМОРАНДУМ про співпрацю з державною установою «Фонд енергоефективності», а також прийнята  «Програма часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності у м.Лубни на 2020-2025 роки в новій редакції» затверджена рішенням міської ради від 18 червня 2020 року у якій, станом на сьогодні, бере  участь лише ОСББ «Мальва-83».

Проте, познайомившись із досвідом сусідів, лубенські ОСББ готові долучитися до реалізації програми.У  рамках цього заходу лубенці мали змогу оглянути об’єкт (будинок), реалізований за підтримки Фонду енергоефективності.

Представники Лубенської громади прийняли участь у презентації програми «Енергодім» | Oblnews - Новини Полтаської області Представники Лубенської громади прийняли участь у презентації програми «Енергодім» | Oblnews - Новини Полтаської області

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *