У Хорольській громаді ув’язнили агресивного чоловіка, який погрожував та чинив опір поліціянтам

У Хорольській громаді ув'язнили агресивного чоловіка, який погрожував та чинив опір поліціянтам | Oblnews - Новини Полтаської області

У Хорольському районі чоловіка засудили до 3-х років позбавлення волі за погрози розправою та замах на поліціянта.

Три роки позбавлення волі присудив Хорольський районний суд Полтавської області місцевому 44-річному чоловікові, який погрожував розправою та чинив опір поліціянтам під час виконання ними службових обов’язків,  — повідомили на сайті Хорольського суду Полтавської області.

В листопаді 2020 року в одному із кафе села Лобкова Балка, колишнього Хорольського району, обвинувачений в стані алкогольного сп’яніння конфліктував із власницею закладу – колишнею тещею. Чоловік ображав її та поводився агресивно.

На виклик прибули двоє поліціянтів, які намагалися заспокоїти чоловіка й опитати свідків події. У відповідь він зреагував агресивно, ображав поліціянтів, відмовився виконати їх вимоги, на зауваження не реагував.

Чоловік погрожував поліціянтам фізичною розправою та провокував їх. Він підходив впритул до  поліціянтів, торкався форменого одягу, замахувався провоохоронців стільцем. Згодом обвинувачений чинив поліціянтам опір, штовхався, вирвався з кафе і втік на автомобілі. Цього ж дня його затримали у Полтаві.

Вину у вчиненому чоловік не визнавав. Те, що наніс поліціянтам легкі тілесні ушкодження категорично заперечував і запевняв, що все відбувалося навпаки й що це його намагалися побити. Образи на адресу поліціянтів також заперечував, запевняв, що конфліктував виключно з колишньою тещею.

У суді, чоловік поводився зухвало, висловлював неповагу до учасників судового процесу та складу суду, погрожував. Крім того, не з’явився в судове засідання без поважної причини та продовжував чинити протиправні дії, щодо колишніх членів своєї сім’ї.

Обвинуваченого засудили до трьох років позбавлення волі. Крім того, він частково має відшкодувати моральну та матеріальну шкоду потерпілому. Його відразу взяли під варту із зали суду.

Чоловіка визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених:

 ч. 1 ст. 345 та ч. 2 ст. 342 (погроза вбивством, насильством або знищенням чи пошкодженням майна щодо працівника правоохоронного органу та опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) Кримінального кодексу України,

ч. 2 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності) Кримінального кодексу України.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *