Іноземцю, який у Полтаві згвалтував неповнолітню дівчину призначили 10 років тюрьми

Іноземцю, який у Полтаві згвалтував неповнолітню дівчину призначили 10 років тюрьми | Oblnews - Новини Полтаської області

У березні 2020 року в Полтаві в районі ГРЛ 37-річний громадянин Молдови згвалтував 14-річну полтавку — суд призначив чоловіку 10 років тюрми.

Київський районний суд Полтави виніс вирок 38-річному Сергію Солоненку, який минулого року на ГРЛ згвалтував неповнолітню дівчину. Суд призначив чоловіку 10 років ув’язнення, — за інформацією з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Нагадаємо, що 11 березня 2020 року в районі ГРЛ — на станції технічного обслуговування (вул. Заводська, 17) 37-річний охоронець напав на 14-річну дівчину та згвалтував її. Про напад в поліцію повідомив родич потерпілої. Наступного дня злочинця затримали.

7 липня 2021 року Київський районний суд Полтави виніс вирок обвинувачуваному. Суд визнав його винним у згвалтуванні неповнолітньої (ч. 3 ст. 152 КК України) та призначив чоловіку 10 років ув’язнення, а також зобов’язав відшкодувати потерпілій 100 тис. грн моральної компенсації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *