У Полтаві мешканці будинку вже 3 місяці живуть без гарячої води

У Полтаві мешканці будинку вже 3 місяці живуть без гарячої води | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві на вулиці Віктора Андрієвського, 29 люди три місяці живуть без гарячої води.

Вже три місяці жителі будинку на вулиці Віктора Андрієвського, 29 живуть без гарячої води. Відключили її через аварію на тепломережі. Щоб покупатися або помити посуд, людям доводиться постійно нагрівати воду у мисках та чайниках.

Жителька будинку Людмила Ходатенко носити каструлі з водою до ванни не може через проблеми зі здоров’ям. Тому за допомогою їй доводиться звертатися до доглядальниці.

Коли мешканцям повернуть гарячу воду невідомо.

«Ми звернулися з проханням відремонтувати й дати людям гарячу воду. Тому, що з «Теплоенерго» укладені договори у кожній квартирі. Водопостачання гаряче та опалення вони надають протягом 25 років. І беруть за це вчасно кошти щомісяця. А як виникла проблема, воно чомусь у них не на балансі», – сказала голова правління кооперативу Тетяна Хоменко.

У міській раді жителям також не допомогли, тому вони звернулися до обласної ради.

«До нас звернулися люди, у них є проблема. Ми дали доручення “Полтаватеплоенерго” відпрацювати механізм у розв’язання проблеми», – зазначив заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко.

Однак повноважень робити ремонт на ділянці у комунальників немає, говорять у «Полтаватеплоенерго», бо мережа не перебуває на балансі підприємства.

На цей будинок немає документів про визначення прибудинкової території та передачі комунікацій. Через це й виникла проблема. Також є борг перед комунальним підприємством у майже пів мільйона гривень.

В обласній раді пообіцяли, що проблема з відсутністю гарячої води буде розв’язана протягом місяця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *