У Полтаві відкрили тренувальний стадіон зі штучним покриттям ФК «Ворскла»

стадіон

26 липня у Полтаві відкрили стадіон зі штучним футбольним газоном по вулиці Зіньківській, 57. Це перша черга будівництва спортивного комплексу ФК «Ворскла» площею 2 500 м2, проєктування якого вже розпочато.

На відкриття стадіону до обласного центру завітали високоповажні гості та зірки українського футболу:

  • Президент Української асоціацїї футболу Андрій Павелко;
  • перший віцепрезидент УАФ Алан Плієв;
  • перший віцепрезидент УАФ Олег Протасов;
  • перший віцепрезидент УАФ Анатолій Демяненко;
  • перший віцепрезидент УАФ Олексій Михайличенко.

Також відкривали поле  керівництво ФК «Ворскла», перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін і голова Полтавської облради Олександр Біленький, керівництво міста, ветерани футболу та юні вихованці футбольних шкіл області.

«Головне, щоб на цьому полі народжувалися нові  імена українського футболу і поповнювали склад юнацької молодіжної та національної збірних, –  привітав присутніх Президент Української асоціацїї футболу Андрій Павелко. – Полтавська область надала футболу цілий ряд справжніх легенд, двоє ваших вихованців зараз тренують молодіжну збірну (Руслан Ротань і Олександр Мелащенко). Ми чекаємо, що ФК «Ворскла» покаже гарний результат у Єврокубках і 29 липня на своєму полі здолає суперника з Фінляндії «КуПС». Дякую клубу, що піклується про футбол і що подарували це поле всім полтавцям, щоб було де тренуватися й отримувати футбольні емоції».

Так як чемпіонат та першості України серед команд Прем’єр-ліги України, дитячо-юнацької футбольної ліги України (більше 300 вихованців), жіночої футбольної ліги України, в яких беруть участь команди ФК «Ворскла», розпочинаються ще в лютому та закінчуються в середині грудня, у полтавського футбольного клубу  виникла потреба в будівництві поля зі штучним покриттям, аби футболісти мали змогу тренуватися та проводити ігри за несприятливих погодних умов протягом усього року. На цьому спортивному комплексі також планується базування дитячо-юнацької футбольної академії ФК «Ворскла».

«Коли починали будівництво стадіону, навіть не мріяли, що тут збереться еліта українського та полтавського футболу, – розповів Президент ФК «Ворскла» Роман Черняк. – Все це робили для дітей, щоб відточувати майстерність, поповнювати лави «Ворскли» та взагалі українського футболу».

У Полтаві відкрили тренувальний стадіон зі штучним покриттям ФК «Ворскла» | Oblnews - Новини Полтаської області

Джерело: Полтавська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *