Гороскоп на 20 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли минуле повториться знову

гороскоп

День повторюваних ситуацій, багато з яких вже траплялися з вами в минулому.

Важливо розуміти, що вони дані вам не для того, щоб поностальгувати: зірки вважають, що таким чином нас повертають до можливості дати правильну відповідь на суттєве, але поки ще не вирішене нами питання. Це також плідний час для творчості, якою можна — і треба — займатися навіть тим, хто зазвичай буває далекий від цієї сфери людської діяльності. Про це повідомляє астропрогноз від «ТСН».

Овен (21.03 – 20.04)

Повернення ситуації, яка мала місце бути кілька років тому, допоможе знайти правильне рішення і, як наслідок, скинути важкий вантаж, який заважав вам повноцінно жити весь цей час.

Телець (21.04 – 21.05)

Ухвалюючи серйозне рішення, яке ніяк не можна буде відкласти, намагайтеся не поспішати і — щоб згодом не шкодувати про поспішність — ретельно зважити всі за і проти.

Близнята (22.05 – 21.06)

Реалізацію серйозного проєкту, який давно стоїть на порядку денному, необхідно перенести — сьогоднішній день ідеально підходить для дрібних справ, без яких, втім, теж не можна обійтися.

Рак (22.06 – 22.07)

Необхідно розглянути можливість повернення до справи, від якої ви — із суто суб’єктивних причин — відмовилися деякий час назад: можливо, настав час завершити її втілення в життя.

Лев (23.07 – 21.08)

Можливостей — як професійного, так і особистого характеру — доля цього дня представить більш ніж достатньо, головне — охопити максимальну кількість з них: можливо, це буде непросто, але результат того вартий.

Діва (22.08 – 23.09)

У взаєминах із близькими людьми важливо не давати привід колишнім образ нагадувати про себе — вони можуть нашкодити і без того крихким стосункам, які ви старанно вибудовували довгий час.

Терези (24.09 – 23.10)

Спроба комусь щось довести може закінчитися серйозним скандалом, томусьогодні краще не вступати в дискусії — великодушно дозвольте кожному залишитися зі своєю думкою.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Приємні грошові надходження, які можливі в цей день, не у всіх будуть однаково значними, але це не вплине на користь і задоволення, які вони вам принесуть.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Підступи конкурентів, про які стане відомо цього дня, обумовлені банальною заздрістю і розумінням того, що вашого професійного рівня вони — за всього бажання — досягти не зможуть.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Приготуйтеся до того, що новий проект, який вам можуть запропонувати в цей час, потребують багато зусиль і уваги, але результат, якого вам вдасться досягти, буде того коштувати.

Водолій (21.01 – 18.02)

Незважаючи на те, що ризикувати в цей день не забороняється, заходити надто далеко — граючи в карти або автоматах — все-таки не слід, придбання простого лотерейного квитка буде цілком достатньо.

Риби (19.02 – 20.03)

Напевно вас засмутить неспортивна поведінка людини, якій ви звикли довіряти, але це буде означати одне: її місія в вашому житті закінчена — її треба відпустити по-хорошому.